Головна » 2015 » Червень » 16 » БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ (№ 49 від 16 червня 2015 року)
17:16
БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ (№ 49 від 16 червня 2015 року)

БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

ххх

Виїзний прийом громадян у Перекопі провів голова РДА Віктор Войтенко. У числі питань, що порушувалися жителями громади, - щодо оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги та виплати боргів за використаний природний газ. Директор місцевого НВК звернулася до керівника району з проханням посприяти у наданні допомоги щодо  заміни в закладі старих вікон на енергозберігаючі та встановлення  енергоощадного опалювального приладу. Висловлювали  перекіпці і свою стурбованість суспільно-політичною ситуацією в країні та сподівання на якнайшвидше врегулювання військового конфлікту  на сході держави.


ххх

У порівнянні з відповідним періодом минулого  року надходження доходів загального фонду  районного бюджету за п`ять місяців збільшилося на 2464,7 тис. грн. і становить 122,8 відсотка до запланованих показників. Про це на апаратній нараді повідомила начальник  фінансового управління Лариса Левчук. Основними джерелами наповнення бюджету району залишаються податок на доходи фізичних осіб та плата за землю, які в структурі надходжень складають відповідно 53,4 та 21 відсоток.


ххх

Продовжується робота виїзної робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель. Ряд розбіжностей у документах щодо користування земельними наділами та об’єктами водного фонду було виявлено під час перевірок на території Високопільської сільської ради. Сільському голові Світлані Шумейко головою РДА дано доручення у визначений термін з’ясувати причини виникнення розбіжностей та надати відповідну інформацію для прийняття подальших рішень.


ххх

За інформацією начальника УПСЗН райдержадміністрації Івана Горошка, майже півтисячі сімей району  вже  звернулися за призначенням субсидії. Розрахунок проведено по 95 справах, у стадії обробітку - 100 справ. 298 потребують доповнення різного роду відомостями.

Переглядів: 163 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: