Головна » 2015 » Червень » 9 » БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ (№ 47 від 9 червня 2015 року)
17:17
БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ (№ 47 від 9 червня 2015 року)

БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

ХХХ
Згідно з графіком голова райдержадміністрації В.І. Войтенко проводить особистий прийом громадян кожного першого та третього вівторка. Під час останнього такого прийому до Віктора Івановича  зі своїми клопотами звернулися п’ятеро громадян.  Два звернення стосувалися призначення субсидій та виплати аліментів. Ще одне - щодо сприяння в  отриманні допомоги на лікування тяжко хворої дитини. Порушувалися також питання роботи Валківської ЦРЛ, зокрема, якості обслуговування хворих та робочої дисципліни медиків, а також проблеми розвитку в районі спорту. По усіх зверненнях надані роз’яснення, а ті, що потребують вирішення, взяті на контроль.
ХХХ
Голова райдержадміністрації В.І. Войтенко взяв участь у роботі  міжвідомчої наради керівників правоохоронних органів, виконавчої влади та  місцевого самоврядування, організованої за ініціативи Валківського міжрайонного прокурора С.В. Шевцова.  Учасники зібрання всебічно і досконало обговорили питання щодо   профілактики правопорушень, шкідливих звичок та бездоглядності неповнолітніх.
ХХХ
Перше виїзне засідання робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства відбулося на території Олександрівської сільської ради.  Першим заступником голови райдержадміністрації В.П. Оношею спільно  з представниками податкової  інспекції, держкомзему та управління агропромрозвитку були опрацьовані та звірені з тими, що знаходяться в сільській раді, матеріали щодо наявних сільгоспугідь. Виявлені розбіжності зафіксовано і взято на контроль робочої групи задля подальшого їх усунення.
ХХХ
Три звернення надійшло першому заступнику голови РДА В.П. Оноші під час  проведення ним виїзного прийому у  Костівській сільраді. Стосувалися вони правового врегулювання земельних відносин, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та  проблеми забезпечення селян медичними послугами у місцевому медпункті, де наразі не здійснюється  прийом дільничним терапевтом. 

Переглядів: 159 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: