Головна » 2015 » Травень » 16 » БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ (№ 40 від 16.05.2015 року)
14:08
БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ (№ 40 від 16.05.2015 року)

БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

Виїзний прийом на території Ков’язької селищної ради провели голова райдержадміністрації В.І. Войтенко та його перший заступник В.П. Оноша. Порушені громадянами питання стосувалися можливості отримання допомоги малозабезпеченою сім’єю, щодо чого були надані роз’яснення, які документи треба подати до управління праці та соціального захисту населення, а також щодо незгоди частини місцевої громади з бурінням газової свердловини Журавлина-2. Це питання знаходиться зараз на розгляді у Валківській міжрайонній прокуратурі та на контролі у  Валківській РДА.
У рамках підготовки до наступного опалювального сезону керівники району оглянули заклади соціальної  сфери селища.

x x x

 У райдержадміністрації відбулося перше засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад. Як пояснив голова РДА Віктор Войтенко, нині в кожному  районі розробляються перспективні плани формування територій громад на основі   всебічного аналізу та з урахуванням поданих пропозицій. Принципом  формування нових громад є об’єднання сіл, селищ і міст суміжних  територій із збереженням меж районів області. При цьому, як наголошувалося, основна увага приділятиметься людям та їх потребам з тим, щоб територіальне реформування дало в результаті позитивні наслідки для населення.
Зупинившись докладно на законодавчому аспекті даного питання, голова районної ради Юрій Яцина зауважив, що об’єднання територіальних громад повинно  проводитися виключно на добровільних  засадах, після обов’язкових консультацій з представниками громад, які в перспективі можуть створити нові об’єднання.

x x x 

Зустріч з демобілізованими мешканцями району, які проходили службу в зоні АТО, провели голова  РДА та керівники структурних  підрозділів і служб району. Присутнім були надані роз’яснення стосовно їх  прав на отримання пільг, грошових виплат, виділення земельних ділянок, поінформовано про можливість оздоровлення в санаторіях області. Розглядалися також питання щодо працевлаштування, безоплатного  профнавчання та можливості  відкриття власної справи.

Переглядів: 243 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: