Головна » 2016 » Січень » 23 » АПАРАТНА РДА (№ 8 від 23 січня 2016 року)
18:09
АПАРАТНА РДА (№ 8 від 23 січня 2016 року)

АПАРАТНА РДА

Учасники чергової апаратної наради райдержадміністрації, що відбулася  минулого понеділка, заслухали п’ять актуальних  для життєдіяльності   району на даний час питань.
Перше з них стосувалося відзначення у громадах Валківщини свята Водохреща та вжиття необхідних заходів безпеки для охорони  громадського порядку та попередження  надзвичайних  ситуацій.
Про результати роботи Валківського відділу поліції на території району за минулий рік проінформував начальник Валківського ВП ГУНП в Харківській області С.І. Степанов. Докладніше про це - у наступному номері «Сільських новин».
Щодо результатів наради в області стосовно передачі показників лічильників обліку спожитого газу, то на ній було наголошено на необхідності максимальної оптимізації роботи  телефонних ліній контакт-центру, за якими ці дані можна передати. За  інформацією, днями надісланою  в прес-релізі регіональної  газової кампанії «Харківгаз», мешканцям області слід  телефонувати  за такими номерами: (066)209-78-04, (057)766-21-04, (057)728-93-04. Щоправда, поки залишається тільки сподіватися, що робота  служби до кінця місяця буде таки налагоджена, бо коли писався цей матеріал, спроби  працівників редакції  додзвонитися на зазначені номери залишилися безуспішними.
Про передачу показників лічильників  використаної електроенергії розповів начальник Валківського  агентства «Харківенергозбут» Р.В. Котляр, зауваживши, що, як і раніше, ці дані збиратимуть контролери. Самостійно споживачі можуть передати цю інформацію, зателефонувавши контролеру, що  обслуговує дільницю, або ж  на номери 5-12-81, 5-25-09, які працюють  з 8 до 17 год. Наголошено  було також на тому, що коли  впродовж кількох місяців контролер не має доступу до лічильника і споживач самостійно не передає показники, то  підприємство має всі підстави відключити його від  енергопостачання. 
Останнє питання порядку денного наради стосувалося заходів щодо відзначення в районі і загалом у державі Дня Соборності України, про що  проінформувала начальник відділу культури райдержадміністрації В.П. Шевченко.

 

Кор. «СН».

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 253 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: