Головна » 2016 » Січень » 16 » АПАРАТНА РДА (№ 6 від 16 січня 2016 року)
17:00
АПАРАТНА РДА (№ 6 від 16 січня 2016 року)

АПАРАТНА РДА

Перше питання, винесене  на   розгляд апаратної наради райдержадміністрації минулого понеділка, як і було  анонсовано, стосувалося актуальної для багатьох мешканців району проблеми щодо  передачі даних  показників лічильників  обліку спожитого газу.

Начальник Валківської дільниці Зміївського УЕГГ ПАГ «Харківгаз» В.В. Мулярчук пояснив, що згідно з кодексом газорозподільних систем, який був затверджений постановою НКРЕКП №2494 від  30.09.2015р. і набув чинності 27.11.2015р., «побутовий споживач зобов’язаний щомі­сяця за станом на 01 число  місяця знімати  фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти  діб (до 05 числа включно) надавати  їх оператору ГРМ у спосіб, визначений  договором розподілу природного газу». Але, як зауважив Володимир Васильович, у зв’язку з тим, що 5-го  числа вже формуються рахунки  за газ, передавати показники лічильників слід з 1 по 4  число кожного місяця.
Стосовно самої процедури передачі даних, то  В.В. Мулярчук пояснив, що додзвонитися на  телефон контак-центру - (057)76-65-104 - зараз складно через перевантаженість лінії у дні, коли приймаються показники лічильників. За словами Володимира Васильовича, на даний час вирішується питання щодо збільшення кількості операторів контак-центру. Поки що ж  показники газу можна передати, подзвонивши  на телефони Валківської дільниці - 5-28-70 та 5-15-56. При цьому треба чітко  назвати свій особовий рахунок (десятизначне число, що вказується в кожній квитанції на оплату за газ), прізвище і адресу споживача та показники лічильника газу за станом  на 01 число місяця.
Для користувачів інтернетом найзручнішим способом передачі показників лічильників є створення «особистого кабінету» на сайті 104.ua. Через «особистий кабінет» можна не тільки передавати  показники лічильника, а й оплачувати за спожитий газ, отримувати  різноманітну довідкову інформацію тощо. Тільки, як наголосив В.В. Мулярчук, процедура реєстрації передбачає обов’язкову наявність електронної скриньки. І за певною електронною адресою може  бути зареєстрований  тільки один особовий рахунок споживача. Тому якщо є необхідність з одного комп’ютера передавати дані кількох споживачів, кожен з них повинен мати (якщо не має - створити) власну електронну   скриньку і потім зареєструватися на сайті 104.ua.
Переконливо просив  Володимир Васильович не передавати дані лічильників на мобільні телефони контролерів, які раніше записували ці показники, і не надсилати їм СМС-повідомлення з такою інформацією.
Щодо тих споживачів, які не змогли з 1 по 4 січня передати показники лічильників, то, як зазначено в Кодексі газорозподільчих  систем «Об’єм розподілу та споживання природного газу по об’єкту споживача за розрахунковий період визначається на рівні планового  місячного  об’єму споживання на відповідний період, що   розраховується, виходячи з групи споживання побутового  споживача. Якщо  за підсумками наступного  місяця споживач своєчасно  надасть  покази лічильника газу, формування об’єму розподілу та споживання  природного  газу за період зазначеного місяця здійснюється з урахуванням наданих  показань».
Поінформувати обласне керівництво про проблеми населення району з передачею показників лічильників поо­біцяв голова райдержадміністрації В.І. Войтенко. А В.В. Мулярчук - розповісти  читачам районки і на наступній апаратній нараді РДА про те, як дане питання обговорювалося на нараді керівників підрозділів ПАГ «Харківгаз».
У співдоповіді по  даному питанню начальник  УПСЗН райдержадміністрації  І.В. Горошко зупинився на питанні перерахунку оплати за газ споживачами, які користуються пільгами, а також  наголосив на необхідності сплачувати обов’язкову частку платежу, визначену в розрахунку субсидій, а якщо  газу спожито менше - платити за   фактично  використаний.
Про ремонт телефонних  ліній та радіомовлення поінформував начальник станційної  лінійної дільниці №4 РПЦ №321 ХФ ПАТ «Укртелеком» М.Ю. Костін, зазначивши, що кількість  заяв на ремонт поступово зменшується, як у місті  так і в сільських  населених пунктах району. Прискорити ж темпи робіт можна, за словами Михайла Юрійовича, лише  збільшивши  кількість  ремонтних бригад, яких зараз на весь район лише дві. Написати  і на­діслати відповідне звернення обласному керівництву запропонував голова РДА В.І. Войтенко.
На змінах, внесених до Податкового  кодексу у 2016 році, детально зупинилася начальник   Валківського  відділення Нововодолазької ОДПІ Н.І. Габєлкова. Докладніше про це - у наступних  номерах  районки.
Про початок після зимових  канікул навчального процесу, температурний режим в освітніх закладах та готовність  шкільних автобусів до підвозу учнів доповіла начальник  відділу освіти В.В. Новосел.
Заслухали учасники наради також  інформацію начальника  філії «Валківський райавтодор» С.Г. Щербука про стан автомобільних доріг по району, висловили критичні зауваження щодо окремих слизьких  ділянок на автошляхах. Було наголошено  також на необхідності ретельного  дотримання безпеки руху на дорогах, якими  курсують шкільні автобуси.

 

Кор. «СН».

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 270 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: