Головна » 2016 » Січень » 9 » АПАРАТНА РДА (№ 4 від 9 січня 2016 року)
17:10
АПАРАТНА РДА (№ 4 від 9 січня 2016 року)

АПАРАТНА РДА

На першу  в новому році апаратну  нараду райдержадміністрації було  винесено чотири питання. Про стан доріг у районі та роботу дорожніх  підприємств під час Новорічних свят і вихідних поінформували начальник філії «Валківський райавтодор» С.Г. Щербук та начальник  шляхоремонтного підприємства «П’ятихатське ДЕП» І.В. Тищенко. 
Як запевнив Сергій Григорович, очолюване ним підприємство з покладеними на нього обов’язками справляється. Починаючи з 28 грудня на ввірені райавтодору дороги вивезено і розсипано  113 кубічних метрів піщано-сольової суміші. Скарг щодо  стану доріг у святкові та вихідні дні не надходило. Проте одразу ж після завершення виступу така скарга надійшла - щодо слизького підйому на автошляху до Кобзарівки та повороту біля Катричівки. На необхідності  вирішення цієї  проблеми невідкладно  наголосив голова РДА Віктор Войтенко.
Разом з тим, після інформації, яку  озвучила  І.В. Тищенко стосовно дотримання безпеки руху на  ділянці автотраси Київ-Харків-Довжанський, Віктор Іванович від себе особисто і від обласного керівництва висловив подяку Інні  Василівні та колективу очолюваного нею підприємства за добросовісну й ефективну роботу.
Головний спеціаліст епідеміологічного відділу Нововодолазького міжрайонного управління держсанепіднагляду О.С. Чайка поінформувала про епідеміологічну ситуацію в районі, зауваживши, що вона залишається стабільно  напруженою, але   епідпорпіг на даний час не перевищено.
На питаннях економії енергоносіїв під час зимових канікул, забезпеченості підручниками учнів 4-7 класів та технічного стану шкільних автобусів докладно  зупинилася начальник відділу освіти райдержадміністрації В.В. Новосел. Щодо підручників, то, як  зауважила Вікторія Вячеславівна, на область їх уже на­дійшло  більше  26 тисяч, тож зараз  чекаємо на   підвезення підручників у район. 
Про формування переліку питань для розгляду на пленарних  засіданнях Валківської  районної ради  поінформувала  керівник апарату райдержадміністрації Н.Б. Жєлєвська.
Завершуючи апаратну нараду, В.І. Войтенко звернув увагу керівників органів  місцевого самоврядування на необхідність  проведення  обстежень помешкань, де проживають одинокі престарілі громадяни, неблагополучні сім’ї, з тим, щоб не допустити при  нинішньому різкому знижені   температури випадків переохолодження та замерзання людей. А також зазначив, що у Валках на даний час облаштовані і працюють два пункти обігріву - у райлікарні та терцентрі. 
Зважаючи на величезну кількість скарг і нарікань населення щодо  передачі показників лічильників обліку спожитого газу, розгляд  цього питання  запланований на наступну апаратну нараду райдержадміністрації.

Кор. «СН».

Переглядів: 192 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: