Головна » 2015 » Грудень » 19 » АПАРАТНА РДА (№ 104 від 19 грудня 2015 року)
17:04
АПАРАТНА РДА (№ 104 від 19 грудня 2015 року)

АПАРАТНА РДА

П’ять питань,  важливих для  життєдіяльності району, було  розглянуто на розширеній апаратній нараді з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації,  керівниками районних служб та головами місцевих рад.
Про роботу газового господарства в осінньо-зимовий період 2015-2016 років, надання послуг населенню та виконання робіт по забезпеченню газопостачанням мешканців житлового багатоквартирного  будинку по пров. Заводському, 9 у м. Валках поінформував  начальник Валківської дільниці Зміївського УЕГГ ПАГ «Харківгаз» В.В. Мулярчук.
Начальник філії «Валківський райавтодор» С.Г. Щербук запевнив, що очолюване ним підприємство готове до роботи взимку і має  достатньо піщано-сольової суміші для боротьби з ожеледицею. Але зважаючи на ряд висловлених присутніми запитань і зауважень до роботи дорожньої служби, зокрема,  по розчищенню доріг від снігових заметів у перші  дні грудня, питання щодо організації роботи підприємства по ліквідації надалі наслідків можливих стихійних явищ та його взаємодії з іншими службами і підприємствами району з ініціативи голови РДА Віктора Войтенка винесене на розгляд наступної апаратної наради.
Про проведений обсяг робіт з  ліквідації наслідків стихії, що призвела до  масового обриву електродротів, знеструмлення  населених пунктів, поінформував начальник Валківського РЕМу Ю.В. Дубок та дав відповіді на запитання  учасників наради. А на необхідності розглянути питання щодо  придбання  електрогенераторів для освітніх установ та інших закладів, опалення яких неможливе без електропостачання, наголосив В.І. Войтенко.
При розгляді наступного питання начальник станційної  дільниці №4 РПЦ №321 ХФ ПАТ «Укртелеком» М.Ю. Костін повідомив, що наразі зареєстровано більше  500 пошкоджень на лініях  електрозв’язку, у тому числі, не працюють більше сотні телефонів з підключенням до інтернету, не кажучи вже про радіо.  Але 10 чоловік, що залишилися в штаті після неодноразових  скорочень, не можуть  одночасно охопити ремонтними роботами увесь район, тому ведуться вони повільно, але планово.
Стан виконання Закону щодо  засудження комуністичного та націонал-соціалістичного режимів у громадах району проаналізувала керівник апарату РДА Н.Б. Желєвська, наголосивши на необхідності прискорити роботу по перейменуванню об’єктів топоніміки відповідно до строків,  визначених законодавством.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 222 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: