Головна » 2015 » Серпень » 4 » А СУДДІ ХТО? (№ 63 від 4 серпня 2015 року)
17:08
А СУДДІ ХТО? (№ 63 від 4 серпня 2015 року)

А СУДДІ ХТО?

   Затвердження нових тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство «Вода», продовжує непокоїти валківчан. З одного боку, всі знають, що за послуги треба платити, але тільки за ті, які надаються, а з іншого - розуміють, що за  новими  тарифами зробити це багатьом буде сутужно.
   У райдержадміністрації двічі  відбувалися засідання представників громади, яким небайдужі проблеми водопостачання і водовідведення у районі в цілому та у Валках зокрема. Були присутні на них і представники  житлового масиву Перемоги. Для нас це питання особливо болюче. Тому й зверталися ми з листом-проханням до голови райради Ю.Д. Яцини з тим, щоб не підвищувати нам тарифи на водовідведення та водоочистку, бо на те є вагомі і багатьом відомі аргументи. Та, як дізналися з отриманої  відповіді, це, на жаль, неможливо.
   На початку липня відбулося друге засідання «круглого столу»,  на якому голова райдержадміністрації В.І. Войтенко поінформував присутніх про те, що нові тарифи на  послуги КП «Вода» дійсно є одними з найвищих по області. Хоча до цього нас неодноразово переконували, що це не так. Судячи по виразу обличчя Віктора Івановича, він і сам був  здивований цьому і хотів би зрозуміти, чому наш район опинився  в такій ситуації.
   На цьому зібранні було  повідомлено й про те, що до роботи приступає комісія, яка буде вивчати стан справ у КП «Вода». Але досить цікавим є склад цієї комісії. До неї увійшли шість колишніх керівників району - заступники голови райдержадміністрації, один з яких обіймав і посаду голови РДА, один заступник голови районної ради, колишній голова райвиконкому, а нині депутат міської ради. Тобто всі вони, займаючи в минулому зазначені посади, повинні були займатися і питаннями  водопостачання та водовідведення, станом   міського водогону, роботою  підприємства «Водоканал», а згодом КП «Вода». Але якщо це підприємство опинилося  в такому, як зараз, скрутному стані, то що було зроблено, аби цього не допустити? А тепер вони, бачте, уже в комісії вивчатимуть стан справ... Так і хочеться запитати, як у тій відомій п’єсі: а  судді хто?
    До того ж, більшість членів цієї комісії зараз  є депутатами районної ради і вже проголосували  за підвищення тарифів. Після чого взялися вивчати стан справ на підприємстві. Хоча логічно було б той стан спочатку вивчити, а потім приймати рішення.
   Та, попри все, у нас ще  залишається надія на виважене і розумне вирішення проблеми, таке, щоб і підприємство  працювало, і споживачі мали відповідні послуги, і ціни на них були не такі «драконівські». Сподіваємося, допоможуть нам у цьому результати незалежного  аудиту та перевірка фінуправління господарської діяльності КП «Вода», а ще - активна позиція прокуратури, про що на зібранні говорив  міжрайонний прокурор С. Шевцов.

 

В. ФЕДОТОВ, А. ПАСІЧНИК, Ю. РЕДЬКО та  інші мешканці масиву Перемоги (всього 8 підписів).

Категорія: Листи | Переглядів: 251 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: