Головна » 2015 » Грудень » 1 » ЗАМІСТЬ ПІЛЬГ - СУБСИДІЇ (№ 99 від 1 грудня 2015 року)
17:07
ЗАМІСТЬ ПІЛЬГ - СУБСИДІЇ (№ 99 від 1 грудня 2015 року)

ЗАМІСТЬ ПІЛЬГ - СУБСИДІЇ

З 7 листопада 2015 року згідно з пунктами 1 і 5 Прикінцевих та Перехідних положень Закону України «Про національну поліцію» втратив чинність Закон України «Про міліцію». Таким чином, особи, які мали право на пільги за цим Законом, втратили дане право - зокрема, на 50-відсоткову знижку плати за користування житлом і комунальними послугами, а також на компенсацію за тверде паливо. До таких осіб належать звільнені зі  служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу податкової міліції, особи рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби. Втратили пільги також діти (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків; непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні.
Хочу нагадати всім особам перелічених категорій, які втратили право на пільги і яким із 7 листопада цього року вже не надається 50-відсоткова знижка плати за  користування житлом, комунальними послугами, а також компенсація за тверде паливо, що вони можуть звернутися за  призначенням житлової субсидії.
І ще один важливий момент. Всі згадані зміни щодо пільг не стосуються ветеранів військової служби, органів внутрішніх справ, податкової міліції, державної пожежної охорони, Державної  кримінально-виконавчої  служби України, служби циві­льного захисту, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, а також їх вдів. Справа в тім, що право цих осіб на пільги встановлене не Законом України «Про  міліцію», який втратив чинність, а Законом України «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб  та їх соціальний захист».
Підставою для призначення пільг згідно з цим Законом є посвідчення ветерана органів внутрішніх справ, військової служби, державної пожежної  охорони або дові­дка про право на пільги, видана зазначеним ветеранам Фінансово-еко­номі­чним управлінням МВС України.
Детальніші роз’яснення щодо порушених у даному матеріалі питань можна отримати за тел. 5-27-63.


Я. КРИВКО,
начальник  відділу персоніфікованого обліку осіб, які мають право  на пільги, управління праці та соцзахисту населення райдержадміністрації.

Категорія: Консультпункт | Переглядів: 292 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: