Головна » 2015 » Листопад » 14 » БУТИ НА ЗЕМЛІ ГОСПОДАРЕМ (№ 94 від 14 листопада 2015 року)
17:02
БУТИ НА ЗЕМЛІ ГОСПОДАРЕМ (№ 94 від 14 листопада 2015 року)

БУТИ НА ЗЕМЛІ ГОСПОДАРЕМ

Серед господарств району, які отримали цього року високу віддачу ниви, впевнено лідирує ТОВ «Агротоп». Зернові дали тут по 61,1 центнера з гектара. При цьому в обробітку в господарстві  знаходиться шість тисяч гектарів - жодне інше  сільгоспоб’єднання району не має таких площ. Як же вдалося хліборобам «Агротопу» домогтися чи не найвищих результатів за такого навантаження? Сьогодні про це розповідає головний агроном ТОВ «Агротоп» В.І. Курбацький:

- Складові успіху можна перераховувати довго, їх знає кожен аграрій. Це - і належна організація праці в полі, і якісний насіннєвий фонд, і надійне технічне забезпечення виконання всіх  сільгоспробіт. Загалом же, все зводиться до одного  - високої агротехніки.
Нашому господарству - вісім років. За цей час у нас склався стабільний колектив професіоналів, для яких якість роботи - над усе. Ми відпрацювали технології, чітко дотримуємося їх. Головне в них - вирощуючи високі врожаї, не виснажувати землю, зберегти її врожайність. Треба бути на землі господарем, а не поденником.
За   вісім років ми не використовували плуг. Цього року вперше змушені були відступити від цього правила. Завершували підготовку грунту під врожай наступного року, залишилося поле з-під кукурудзи. Ні дискуванням, ні глибоким спушенням не вдалося б належним чином підготувати тут грунт, тож виручив плуг.
Але це - як виняток. Загалом же  застосовуємо тільки безвідвальний обробіток, без перевертання пластів. Це дозволяє запобігти ерозії грунту, зберегти родючий шар землі.
Насіння використовуємо тільки кращих, випробуваних на наших  грунтах сортів. Основний сорт озимої пшениці в нас - «смуглянка». Сіємо своїм насінням, а частину насіння закуповуємо і вирощуємо на своїх насіннєвих ділянках для сортооновлення.
Крім зернових і соняшнику, вирощуємо  ще одну перспективну культуру - озимий ріпак. Він рентабельний, дає непогані прибутки. На жаль, цього року через  засуху посіяти його не вдалося. Що ж до озимої пшениці, то її в господарстві посіяно на 3100 гектарах. Поки що насіння просто лежить у землі, прогнози на майбутнє не дуже втішні. Але пішли дощі, і тепер багато залежатиме від температури повітря. Тридцять днів плюсової температури  і достатній запас вологи дадуть шанс отримати життєздатні сходи.
Але навіть якщо цього не станеться, ми  вже розробили бізнес-план, за яким будемо діяти навесні. Вже повністю завезли добрива під майбутній урожай, частину їх внесли під основний, осінній обробіток. Закінчуємо  виставлення  техніки на зберігання, проводиться її дефектування. Механізатори приступають до ремонту посівних та грунообробних  механізмів. Роботи вистачить до січня. Потім - відпустка, щоб з новими силами взятися за підготовку до весни. Майстерні в нас теплі, умови роботи хороші. До речі, протягом останніх чотирьох років господарство в зимовий період не відправило жодного механізатора  у відпустку без збереження заробітку. Оплата праці в хліборобів гідна, діє бонусна система заохочень за високі показники в роботі.
Нинішній рік рільники відпрацювали відмінно, результати їх роботи радують. Тож своє професійне свято вони зустрічають з добрим настроєм. Бажаю всім своїм колегам-хліборобам такого ж настрою і оптимізму на весь наступний сільськогосподарський рік.

 

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 368 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: