Головна » 2016 » Січень » 26 » СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА - ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ (№ 9 від 26 січня 2016 року)
17:21
СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА - ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ (№ 9 від 26 січня 2016 року)

СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА - ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ

Тематичними просвітницькими та культурно-мистецькими  заходами відзначила Валківщина День  Соборності України. Книжкові виставки, відкриті перегляди літератури, бесі­ди, об’єднані спільною  темою «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг», підготували до свята  бібліотечні  установи району. Проведення уроків державності, історичної пам’я­ті, приурочених до 97-ї річниці проголошення Акту злуки Української  народної  республіки та Західноукраїнської  народної  республіки, а також на вшанування діячів УНР та ЗУНР, видатних діячів державотворення, борців за незалежність України у ХХ столітті, загиблих учасників революції Гідності та антитерористичної операції заплановані в загальноосвітніх навчальних закладах району.
Тематичний цикл бесід підготував до свята і Валківський краєзнавчий музей, а також  виставку експонатів «Побратими Валок - місто Сколе».
І традиційно 22 січня  валківчани зібралися на урочистості з нагоди Дня Соборності біля пам’ятника поету-демократу Павлу Арсеновичу  Грабовському. Поклали квіти до підніжжя на знак  пам’яті і шани про всіх борців за єдність, суверенітет і  незалежність  України.
Виступаючи на мітингу, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко, голова районної ради Віталій Оноша та секретар  міськради Антоніна Кривич акцентували увагу на  головних  державотворчих принципах, на тому, що  сила  наша - в єдності. На підтвердження того, що  ми справді є і будемо народом однієї держави, незалежно, по праву чи ліву сторону  Дніпра живемо, є й давні дружні стосунки валківчан зі  Сколівською громадою на Львівщині. Вже стало доброю традицією обох районів до цього свята обмінюватися вітальними адресами. Саме доброзичливі поздоровлення сколян, сповнені патріотичного натхнення і чуття єдиної родини, стали завершальним акордом урочистостей на підтримку ідеалів єдності і cоборності України.


Кор. «СН».
Фото І. ТЕРЕЩЕНКО.

 

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 275 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: