Головна » 2015 » Жовтень » 6 » (№ 82 від 6 жовтня 2015 року)
17:20
(№ 82 від 6 жовтня 2015 року)

Прийом громадян, надання їм безоплатної  первинної правової допомоги, представництво інтересів райдержадміністрації в судах усіх юрисдикцій - ось лише частина обов’язків, які  покладаються на  заступника керівника апарату, начальника юридичного відділу Валківської райдержадміністрації С.Є. Клочка.  Високий фаховий рівень, чималий досвід (близько двадцяти років роботи в галузі права) допомагають Сергію Євгенійовичу успішно справлятися з поставленими завданнями.
 А завдання ці непрості, адже кожен, хто звертається зі своїми проблемами до  юридичного відділу, чекає реальної допомоги, і якнайшвидше. Найчастіше приходять на прийом люди літнього віку. Цікавить їх надання у власність земельних ділянок із земель невитребуваних і нерозподілених земельних паїв. Розпорядником таких земель згідно із чинним законодавством є райдержадміністрація. Тож начальник юридичного відділу ретельно вивчає звернення і всі необхідні документи, робить все для того, щоб допомогти кожній людині вирішити порушене нею питання в правовому полі.
Копітка робота з людьми, документацією, ретельне відстежування і вивчення всіх змін до чинного законодавства - оце і є щоденна праця начальника юридичного відділу. Праця, за яку йому  щиро вдячні всі, кому він допоміг. А тільки з початку цього року на прийомі в Сергія Євгенійовича побувало близько ста чоловік.

 

На знімку: заступник керівника  апарату, начальник юридичного відділу райдержадміністрації С.Є. КЛОЧКО. 
Фото І. ТЕРЕЩЕНКО.

 

Категорія: Без категорії | Переглядів: 240 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: