Головна » 2015 » Липень » 28 » ПОДЯКИ - ЖНИВАРЯМ, ДИПЛОМ - КЕРІВНИКУ (№ 61 від 28 липня 2015 року)
17:20
ПОДЯКИ - ЖНИВАРЯМ, ДИПЛОМ - КЕРІВНИКУ (№ 61 від 28 липня 2015 року)

ПОДЯКИ - ЖНИВАРЯМ, 
ДИПЛОМ - КЕРІВНИКУ

ПСП «Маяк» вже багато років незмінний лідер серед агроформувань Валківщини за більшістю рейтенгових показників сільськогосподарської галузі. І цього року на ланах «Маяка» теж збирають найвищі в районі врожаї ранніх зернових - по 57 центнерів з гектара. Під ці культури в господарстві нині відведено 960 гектарів, з яких 650 - під озиму пшеницю.
Невід’ємною рисою керівника сільгосппідприємства Г.Є. Губського є хист справжнього господарника. Він досконало знається на тонкощах всіх агрозаходів, постійно тримає руку на пульсі галузевих новацій, а ще вміє гроші і заробляти, й мудро їх витрачати. Так, вклавши свого часу кошти в облаштування власної лабораторії для  визначення якості зерна та будівництво складських приміщень, господарство позбулося необхідності досушувати і зберігати зерно на ХПП, витрачаючи на це   чималі кошти.
Є в  «Маяку» й власний  млин, що дає можливість реалізувати не тільки зерно, а й   продукцію власної його переробки. А це,  звичайно ж, економічно значно вигідніше.
Добрими господарями на землі виростив Григорій Єлисейович і синів Станіслава та Анатолія, які зараз,  обіймаючи в господарстві посади виконавчих директорів, у всіх справах є надійною допомогою й опорою батька.
Відповідально, ретельно  ставляться в сільгосппідприємстві і до добору кадрів. Адже працює на ланах «Маяка» переважно сучасна  високопродуктивна техніка. І це також стає запорукою того, що   жниварі ПСП «Маяк» щороку - в числі  передовиків серед своїх колег по району. 
От і нещодавно з першою  намолоченою тисячею тонн зерна нового врожаю хліборобів підприємства вітали голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та начальник управління агропромислового розвитку РДА Марина  Редько, а керівника ПСП «Маяк» Григорія Єлисейовича Губського - ще з однією відзнакою - Дипломом  Мінагрополітики і продовольства України - за активну участь в організації та проведенні  ХХVІІ Міжнародної  агропромислової виставки «Агро-2015», де експозиція Харківської області була визнана кращою.

 

На знімку: (зліва направо) Анатолій Григорович Губський, водій Сергій Олександрович Спільник, Станіслав Григорович  Губський, Марина Дмитрівна Редько, комбайнери Володимир Миколайович Мижирицький, Віталій Володимирович Ольховський, Олександр Олександрович Сорочинський, а також Віктор Іванович Войтенко та Григорій Єлисейович Губський.
 

Фото І. Терещенко.

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 387 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: