Головна » 2015 » Липень » 21 » СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ (№ 59 від 21 липня 2015 року)
17:17
СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ (№ 59 від 21 липня 2015 року)

СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Позачергову сесію Валківської районної ради розпорядженням її голови Юрія Яцини було скликано 15 липня з метою невідкладного  вирішення актуальних питань місцевого значення, забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ та коригування районного бюджету.

Заслухавши звіт начальника фінуправління РДА Лариси Левчук, відповідно до клопотань головних розпорядників коштів районного бюджету, висновків фінуправління РДА та профільних постійних комісій районної ради депутати внесли зміни до кошторисів бюджетних установ. Так, за рахунок  виконання планових надходжень до загального фонду районного бюджету на 123,4 відсотка, було розподілено понад 900 тис. грн.

Додаткове фінансування направлено міській та  окремим сільським  радам на утримання місцевих  дошкільних навчальних закладів та закладів культури.  Збільшені кошторисні призначення по відділу освіти, закладах охорони здоров’я району, а також районному центру соці­альних служб для сім’ї, дітей та молоді,  терцентру та на  виплати грошової  компенсації особам, які  надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам та хворим, що не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої  допомоги.

На виконання районної Програми розвитку інформаційного простору додаткове фінансування у розмірі 20 тис. грн.  отримали і «Сільські новини».

За рахунок цільових субвенцій від сільських рад понад 250 тис.  спрямовано на вирішення проблемних питань сільських закладів охорони  здоров’я та освіти.

Рішенням сесії задля належного забезпечення автоматизації бюджетного процесу доповнення внесено до  Програми інформатизації району на 2012 - 2015 роки.

Одностайно підтримали депутати і звернення всеукраїнських громадських чорнобильських організацій до Президента України стосовно вирішення проблемних питань щодо соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Кор. «СН».

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 182 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: