Головна » 2015 » Липень » 21 » АТЕСТОВАНО “РОМАШКУ” (№ 59 від 21 липня 2015 року)
17:11
АТЕСТОВАНО “РОМАШКУ” (№ 59 від 21 липня 2015 року)

АТЕСТОВАНО “РОМАШКУ”

Для державного контролю за діяльністю, перевірки відповідності своєму призначенню всі навчальні заклади району кожні  10 років проходять обов’язкову атестацію. Нещодавно відбулася вона і в Ков’я­зькому ДНЗ «Ромашка». Атестаційну експертизу проводили фахівці відділу освіти райдержадміністрації, райметодкабінету на чолі із заступником начальника відділу освіти Н.М. Осадчою. Перевірялися організація та результативність навчально-виховного процесу в дитсадку, його матеріально-технічна база, фінансування, кадрове забезпечення, організація харчування, медичне обслуговування. Докладно проаналізовано управлінську і методичну діяльність закладу.

 Зараз у «Ромашці», розрахованій на 35 місць, виховуються 45 малюків. Працюють дві групи - молодшого та середнього-старшого віку. На території, яку обслуговує ДНЗ, проживає 175 дітей віком від 0 до 6 років. У тому числі 70 дітей від 0 до 3 років, 105 дітей - від 3 до 6 років, 28 дітей п’ятирічного віку. Найбільше охоплено дошкільною  освітою п’ятирічних малят - 71,4 відсотка.

У дитсадку вихованцям створено всі умови для повноцінного перебування впродовж дня. Для всебічного гармонійного розвитку дітей облаштовано куточки мистецтв, природи, народознавства та куточок для занять фізкультурою. В усіх групових кімнатах створено робочі та навчальні куточки - книги, природи, погоди, чергування, «Я і Всесвіт», а також сучасні ігрові осередки - «Кухня», «Лікарня», «Бібліотека», «Магазин», «Перукарня», «Гараж», «Ательє», «Організації безпечної  життєдіяльності», які відповідають діючим навчальним  програмам.

Протягом року в дошкі­льному закладі діє гурток «Твого народу ремесло» (керівник - вихователь А.О. Азанова). Результатом творчої роботи дітей є виставка поробок із солоного тіста, аплікації, витинанки та інші. Найбільше  враження на комісію справила постійно діюча  виставка «Українська народна мотанка».

Навчально-виховний процес у дитсадку  забезпечують три кваліфіковані вихователі. Адміністрація закладу постійно здійснює  внутрішній контроль і керівництво всіма напрямками діяльності ДНЗ. Для зміцнення матеріально-технічної бази дитсадка його адміністрація тісно співпрацює з батьками вихованців, комбінатом «Планета», Ков’язькою селищною радою.

Селищна рада постійно опікується «Ромашкою», дбає, щоб  малята почувалися тут комфортно, мали все необхідне для навчання і розвитку. З розумінням до їх потреб ставляться   депутати ради. За останні два роки в дитсадку на виділені селищною владою кошти було суттєво оновлено меблі, придбано інші необхідні ігрові й  ужиткові речі - дитячі ліжка, столи, стільці, лави для  роздягальні, стінки, магнітні дошки, рушники, чашки на загальну суму 55 тисяч гривень.

Одержує «Ромашка» і спонсорську підтримку. За благодійні кошти на суму 3 тисячі гривень було зроблено косметичний ремонт ігрових майданчиків. Завдяки об’єднаним зусиллям і праці батьків, селищної ради, працівників ДНЗ, які готували його до минулого навчального року, дитсадок рік тому був визнаний одним з кращих і посів призове місце в районному огляді-конкурсі закладів освіти.

Від усього колективу «Ромашки» та батьків наших вихованців принагідно висловлюємо  подяку селищному голові В.П. Путінцеву, головному бухгалтеру селищної ради Л.І. Руденко, депутату О.В. Бобровій та батькам наших вихованців, небайдужим до проблем дитсадка - О.М. Бондарю, О.М. Войтенко, І.М. Павлій, В.В. Майчук.

За висновками відділу освіти райдержадміністрації ДНЗ «Ромашка» Ков’я­зької селищної ради визнано атестованим на достатньому рівні.

 

Л. КОНЄВА,
завідувач ДНЗ «Ромашка».

Категорія: Освіта | Переглядів: 241 | Додав: salal | Рейтинг: 1.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: