Головна » 2015 » Липень » 14 » ПРІОРИТЕТ – ОСВІТЛЕННЯ І БЛАГОУСТРІЙ (№ 57 від 14 липня 2015 року)
17:00
ПРІОРИТЕТ – ОСВІТЛЕННЯ І БЛАГОУСТРІЙ (№ 57 від 14 липня 2015 року)

ПРІОРИТЕТ – ОСВІТЛЕННЯ І БЛАГОУСТРІЙ

Нормальний ритм життя кожного з нас у великій мірі залежить від комфортності середовища, в якому живемо. Створення такого середовища для мешканців  міста -   одне з головних  завдань міської ради. Вирішуючи його, насамперед визначаємо пріоритетні напрямки роботи, розробляємо та затверджуємо відповідні  програми, для реалізації яких у бюджеті закладаємо кошти.

Діє  у нас, зокрема, така програма з відновлення вуличного освітлення. В рамках її виконання вже чимало зроблено. Так, з початку року реконструкцію мереж вуличного освітлення проведено по вулицях Кузнечній, Баумана, Лесі Українки, Островського і частини Іванської та Ломоносова. Відновлено вуличне освітлення по провулках Комсомольському, Панаса Мирного, Червоноармійському, Маяковського, Будівельному.

Крім того, проводилися роботи з утримання існуючих мереж - в тому числі заміна ламп та ін. Встановлено також опори по вулицях Борща та Жовтневій. Для них буде  придбано необхідне обладнання - дроти, ліх­тарі, що дасть змогу освітити  ту частину цих  вулиць, яка раніше не освітлювалась.

До кінця 2015 року  плануємо також відновити та реконструювати вуличне освітлення по вулиці Чапаєва та частині вулиць Іванської, Гоголя, Чубаря, І. Коваля, Ломоносова, Лісної, Вишневої, Леніна, Б. Хмельницького, Грабовського.

Ще одним  важливим аспектом діяльності міської ради є робота із забезпечення належного санітарного стану міста. І тут  знову ж таки працюємо в рамках відповідної програми. Це  - прийнята і затверджена рішенням сесії міської ради Програма поводження з твердими побутовими відходами. На виконання її продовжуємо роботу із встановлення майданчиків для  збирання твердих  побутових відходів. Так, на початку липня було придбано чотири таких майданчики, до складу яких входить 15 контейнерів. Найближчими днями вони будуть встановлені на житлових масивах міста.

 Робота з благоустрою включає в себе, звичайно ж, і боротьбу з бур’янами, прибирання парків та скверів,  виявлення та ліквідацію стихійних звалищ. Цілеспрямовано працює в цьому напрямку в нас, зокрема, комісія з контролю за санітарним  станом міста, яку очолює Л.О. Юркевич. Згідно з розробленим та затвердженим виконкомом міськради графіком члени комісії здійснюють регулярні перевірки санітарного стану вулиць.

Працюють вони в тісному контакті з квартальними, що дає змогу ефективніше вирішувати питання прибирання територій біля  дворів, укладання договорів з КП  «Благоустрій» на вивезення твердих побутових відходів. За перше півріччя з жителями міста  укладено 61 такий договір. Крім того, 55 договорів  за цей період укладено з фізичними особами-підприємцями, 18 договорів - з бюджетними організаціями та 12 договорів - з іншими організаціями і підприємствами. Загалом згідно з договорами за шість місяців року вивезено 890 куб. м твердих побутових відходів.

Зусиллями даної комісії виявлено 15 несанкціонованих сміттє­звалищ. Всі вони ліквідовані. На прибиранні території міста  працювало цього року 25 чоловік, зайнятих на громадських оплачуваних роботах.

Крім перевірок за графіком, комісія здійснює щочетверга рейдові перевірки. Звичайно, члени  комісії прагнуть усі проблеми, що виникають, вирішувати, так би мовити, мирним шляхом. Але коли громадяни нехтують правилами благоустрою міста, не реагують ні на прохання, ні на попередження, до них доводиться вживати суворіших заходів. Так, цього року комісією було складено п’ять протоколів - у тому числі, за засміченість територій   біля дворів, за спалювання бур’янів. Ці протоколи передано на розгляд адмінкомісії міськради, за ними буде вжито відповідних адмін­заходів.

Хочу сказати й про те, що радує. Як би там не було, а все більше валкі­вчан долучаються до наведення в місті належного порядку. Щиро дякую за небайдужість нашій молоді - зокрема, футболістам міської  молодіжної футбольної команди «Студент». Вони неабияк допомогли нам у підготовці території до проведення свят «Козацькі розваги» та Івана Купала, які проходили на міському ставку. Добре потрудилися тут і представники  всіх місцевих ДНЗ.

Міська рада продовжує роботу з оновлення генерального плану міста. Це питання дуже актуальне, адже нині діючий план був виготовлений ще 1973 року і, як самі розумієте, безнадійно застарів. На даний  час вже проведено топографо-геодезичну зйомку.

Отож працюємо і над поточними питаннями, і на перспективу, разом із депутатським корпусом, виконкомом робимо все для того, щоб  перспектива ця ставала реальністю.

І. НІЗЕЛЬКОВСЬКИЙ, 
заступник міського голови.

Категорія: Місток | Переглядів: 242 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: