Головна » 2015 » Липень » 14 » ​ДОРОГИ НАШІ, ДОРОГИ… (№ 57 від 14 липня 2015 року)
17:03
​ДОРОГИ НАШІ, ДОРОГИ… (№ 57 від 14 липня 2015 року)

ДОРОГИ НАШІ, ДОРОГИ…

Без перебільшення можна сказати, що  стан міських доріг є однією з  найбільших проблем Валок. Практично всі вони вимагають ремонту - які  капітального, які поточного. На жаль,  ситуація в державі нині така, що розраховувати на виділення державних коштів на ремонт не доводиться. Виходячи з цього, при формуванні бюджету Валок на 2015 рік було передбачено 1 млн. 60 тис. грн. на проведення капітального і поточного ремонту доріг та тротуарів комунальної власності.

Звичайно, цієї суми аж ніяк не достатньо для  виконання всіх ремонтних робіт. Тому питання визначення об’єктів капітального та поточного ремонту доріг і тротуарів за кошти міського бюджету в 2015  році було винесено на  розгляд депутатів міськради. Врахувавши стан доріг, їх транспортне навантаження та інші об’є­ктивні моменти, депутати на черговій LХІХ сесії міської ради, що відбулася 29 травня 2015 року,  прийняли відповідне рі­шення.

Затверджено, зокрема,  перелік доріг і тротуарів комунальної власності, ремонт яких заплановано здійснити за кошти бюджету міста  цього року.  Так, на капітальний ремонт частини вулиці Пушкіна (від вул. К. Лібкнехта  до вул. Жовтневої) заплановано виділити 720 тис. грн.

Передбачено провести поточні ремонти вул. Леніна - 14 тис. 700 грн.; вул. Р. Люксембург (дорога і частина  тротуару) - 40 тис. грн.; вул. Перекіпської - 83 тис. грн.; пров. Майського (дорога і частина тротуару) - 73 тис. грн.; частини тротуару по вул. Торговій - 35 тис. грн.; вул. Іванської - 12 тис. грн.; частини  тротуару по вул. Шевченка - 25 тис. грн.; вул. Лаптєвих - 16,9 тис. грн.; вул. Пушкіна - 40 тис.  грн.

Депутати визначилися і з підрядною організацією, яка виконуватиме  ремонтні роботи. Це - райавтодор.

Ю. ДУБОК, 
голова постійної комісії міськради з питань соціально-економічного розвитку та  комунальної власності.

Категорія: Місток | Переглядів: 243 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: