Головна » 2015 » Липень » 14 » ДОБРО ЗАВЖДИ ЗНАХОДИТЬ ВІДГУК (№ 57 від 14 липня 2015 року)
17:06
ДОБРО ЗАВЖДИ ЗНАХОДИТЬ ВІДГУК (№ 57 від 14 липня 2015 року)

ДОБРО ЗАВЖДИ ЗНАХОДИТЬ ВІДГУК

Статутна діяльність ветеранських організацій усіх рівнів  провідним напрямком  передбачає соціальний захист своїх членів. А він включає і моральну підтримку літніх людей, і вирішення різних проблемних питань, які виникають у ветеранів, і надання матеріальної допомоги потребуючим. Щодо останнього у ветеранських осередків виникає най­більше складнощів, адже як громадські організації вони не мають власних коштів. Тут у міру можливостей підтримують свої ветеранські об’єднання місцеві  ради, базові підприємства  й  установи, в кого вони є. Та й самі ветеранські активи постійно зайняті пошуком джерел фінансової підтримки своєї статутної роботи, спонсорів, які можуть надати   благодійну допомогу для потреб літніх громадян. І такі люди з небайдужим серцем є практично в кожній територіальній громаді.

Районна рада ветеранів у своїй роботі має чимало прикладів такої співпраці і спонсорської підтримки. І своє вираження вона знаходить у різних формах і добрих справах. Ось так наш народний депутат О.М. Біловол і його дружина – депутат  обласної ради Т.В. Біловол, знаючи, як важливо літнім людям бути в курсі подій суспільного  і ветеранського життя, потурбувалися про передплату для них сотні примірників обласної газети “Слово ветерана” до кінця поточного року. Ця передплата стала доречним подарунком для фронтовиків району і заохоченням  для найактивніших учасників ветеранського руху.

Особливо активною стає спонсорська підтримка, коли в населених пунктах і районі в цілому відбуваються святкові урочистості з вшануванням ветеранів. От і відзначення 70-річчя Великої Перемоги пройшло за активного сприяння людей, які теж зробили свій внесок у підготовку цього всенародного свята, подбали, щоб учасники війни одержали і пошанування, і подарунки.

Постійну увагу до ветеранів, їх  життя і потреб виявляють наші депутати обласної ради. От і цього разу з нагоди ювілею Перемоги Л.І. Давидова разом з привітаннями передала  продуктові набори для  ветеранів свого округу. Від її колеги по депутатському округу В.С. Казакової учасники бойових дій одержали близько 50 аптечок з найнеобхіднішими медикаментами. Фронтовикам-валківчанам Вікторія Сергіївна вручила їх особисто, привітала зі святом, поспілкувалась,  висловила своє шанування.

Відгукнулися на звертання  райради ветеранів, керівництва району і міста приватні підприємці І.В. Загоровський, Л.Б. Ніколенко, Є.В. Синиця, а також підприємства харчової промисловості, чия діяльність пов’язана з нашим районом – ТОВ “Валки-хліб” (директор С.В. Бойко), ТОВ “Валківський молокозавод” (директор Р.Г. Рамазанов), ТОВ МК “Риал” (директор Р.І. Золотько), УСП ХК “Кулиничі” (голова  правління І.А. Мисик). Разом вони зібрали продуктові набори для фронтовиків району. А приватний підприємець Л.М. Індик подбала про святковий обід для ветеранів міста.

Ветеранський актив райо­­ну висловлює вдячність   спонсорам та усім, хто потурбувався про свято для ветеранів і турбується про забезпечення їх щоденних потреб.

В. Клочко, 
голова організації ветеранів району.

 

Категорія: Вдячності | Переглядів: 265 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: