Головна » 2015 » Липень » 14 » ​ЗУСТРІЧ З ЮНІСТЮ ШКІЛЬНОЮ (№ 57 від 14 липня 2015 року)
17:07
​ЗУСТРІЧ З ЮНІСТЮ ШКІЛЬНОЮ (№ 57 від 14 липня 2015 року)

ЗУСТРІЧ З ЮНІСТЮ ШКІЛЬНОЮ

Добра традиція вже багато років існує в Огульцівській школі, і долучаються до неї все нові й нові покоління наших учнів. Наприкінці кожного навчального року збираються в школі її випускники ювілейних для поточного років. Кожна така зустріч стає по-своєму  зворушливою і незабутньою, особливо для людей, чий останній дзвоник і випускний вечір все більше віддаляються у часі. От і цього разу на зустріч зі своєю шкільною юністю прибули більше ста наших випускників. В актовому залі школи гостей вітали нинішні учні, подарували їм святковий концерт. Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять тих випускників і вчителів, яких уже немає з нами.

Потім наші гості розійшлися по класних кімнатах, у яких навчалися, і провели «уроки життя». Спілкувалися, пригадували свої шкільні  будні, розповідали, як прожили період від попередньої зустрічі. У виступах згадували своїх педагогів, дякували їм за все, чому навчили, за їх доброту і турботу. Особливо тепло говорили про вчителів-ветеранів А.М. Золочевську, А.П. Онацьку, О.В. Федорчук, С.М. Колісник, К.В. Панасенко.

Зазвичай на таких зустрічах випускники минулих років з власної ініціативи роблять школі якийсь подарунок. Цього разу вони вирішили подарувати нам ноутбук. До них долучилися, зробивши свій внесок, ще один наш випускник, а нині голова і депутат районної ради Ю.Д. Яцина та депутат обласної ради В.С. Казакова. З Вікторією Сергіївною у педагогів і учнів нашої школи давно склалися теплі, дружні стосунки, вона - постійний наш гість на святах Першовересня й останнього дзвоника.

Школярі й педагоги вдячні нашим випускникам і друзям за такий необхідний  у навчальному  процесі подарунок.

Т. ОМЕЛЯНЕНКО, 
директор Огульцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Категорія: Події району та міста | Переглядів: 215 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: