Головна » 2015 » Липень » 14 » ​ПОДАРУВАЛИ ГАРНИЙ НАСТРІЙ (№ 57 від 14 липня 2015 року)
17:09
​ПОДАРУВАЛИ ГАРНИЙ НАСТРІЙ (№ 57 від 14 липня 2015 року)

ПОДАРУВАЛИ ГАРНИЙ НАСТРІЙ

У непростому нашому сьогоденні нелегко всім. Та особливо складно вирішувати проблеми людям похилого віку. Тим більше, що такі проблеми виникають у ветеранів частіше, ніж в інших - то здоров’я підводить, то далеко не нова побутова та інша техніка виходить з ладу, то інше щось трапляється. Тож так важливо, щоб у такі моменти нас чули, нам прагнули допомогти.

Саме  таке розуміння ми зустріли нещодавно у працівників магазину «Домотехніка» приватного підприємця Ю.А. Дорожка. Днями у нас вийшов з ладу телевізор. Що він означає для пенсіонерів, які майже не  виходять з дому, пояснювати не треба: це - і вікно в світ, й інформація, якої більше ніде не отримаєш. Тому почав я шукати телемайстрів. Але кожен з них пропонував привезти телевізор до нього.

Та телевізор у нас громіздкий, без заводської упаковки транспортувати його вкрай незручно. Тоді й звернувся я до магазину «Домотехніка», в якому ми багато років тому придбали його. Юрій Анатолійович Дорожко з розумінням поставився до моєї проблеми, пообіцяв допомогти. Сказав, щоб ми чекали майстра вдома - не пізніше, як  завтра, він прийде.

Майстер Олександр Іванович Кажан прийшов того ж дня. З годину вовтузився з телевізором, і той знову запрацював. Ми щиро раділи, що не потрібно везти його в телемайстерню. До того ж і обійшовся ремонт зовсім недорого.

Як ми пізніше дізналися, в нашого телемайстра того дня  був день народження.  На роботі Олександра Івановича привітали, і керівник  у другій половині дня відпустив його додому. Та Олександр Іванович, знаючи нашу проблему, вирішив не відкладати її вирішення до завтра - прийшов і зробив усе для того, щоб і в нас того дня настрій був гарний. Ми з дружиною щиро дякуємо і Олександру Івановичу, і Юрію Анатолійовичу за розуміння, бажаємо і надалі так працювати для людей.

І. ОНОПЧЕНКО,
ветеран праці. м. Валки.

 

Категорія: Вдячності | Переглядів: 221 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: