Головна » 2015 » Липень » 14 » ​ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ ДІТВОРИ (№ 57 від 14 липня 2015 року)
17:10
​ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ ДІТВОРИ (№ 57 від 14 липня 2015 року)

ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ ДІТВОРИ

Наше село з такою теплою літньою назвою Серпневе було відоме колись далеко за межами Слобожанщини. За тисячі кілометрів великоваговими вантажівками та залізницею яблука й інші  фрукти з радгоспних садів доставлялися споживачам. Нині радгоспу давно немає, сади вже не раз переходили з рук у руки, що, напевне, й призвело до їх такого  занедбаного стану.

Та все ж як би там не було, а село живе. Створюються молоді сім’ї, народжуються діти. На даний час у Серпневому більше шістдесяти дошкільнят. Усім нам так хочеться, щоб жилося їм добре і почувалися вони щасливими. Тож і прагнемо зробити  для цього все від нас залежне.

Ось і нещодавно наша дітвора одержала чудовий подарунок - дитячий майданчик. Ініціатором його  створення став сільський голова Благодатного А.М. Ландишев. А підтримала цю ініціативу вся громада.

Почалося все з прибирання території в центрі, де колись був радгосп­ний гуртожиток. Спершу ми провели тут суботник, ліквідували бур’яни. Потім до цієї  доброї справи долучився голова СВК «Дружба» М.О. Бондар. Він виділив техніку, за допомогою якої було розрівняно площу під майданчик, завезено пісок.

Гірку з канатом, гойдалки, каруселі, тенісний стіл, пісочниці, лавки ми встановили всією громадою. А придбано обладнання за кошти, які виділила  на ці цілі з бюджету  розвитку сільська рада. Зараз майданчик вже діє, сюди охоче приходять і дітвора, і матусі з малятами. Щодня звучить тут веселий дитячий сміх. А від цього і в дорослих настрій піднімається. Адже село живе,  доки сміються в ньому діти...

Т. ЯНУШКЕВИЧ, 
с. Серпневе.

Категорія: Події району та міста | Переглядів: 217 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: