Головна » 2015 » Липень » 14 » ​БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ (№ 57 від 14 липня 2015 року)
17:12
​БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ (№ 57 від 14 липня 2015 року)

 

х х х

На підготовці до жнив у ПСП «Маяк» та обговоренні з колективом підприємства проекту перспективного плану об’єднання територіальних громад району була  закцентована увага під час робочої  поїздки голови райдержадміністрації  В.І. Войтенка до Великої Губщини.

х х х

Керівники 18 під­приємств району, де  заробітна плата працівникам у першому кварталі 2015 року нараховувалася нижче мінімальної, були запрошені на засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій та інших соціальних виплат. Відповідним рішенням їм рекомендовано надалі забезпечити повну зайнятість найманих працівників.

Щодо заборгованості з виплати заробітної плати, то як поінформував начальник УПСЗН І.В. Горошко, за станом на   1 липня 2015р. на підприємствах району вона склала 458,7 тис. грн., у тому числі, на економічно активних - 262,2 тис.  грн. (КП «Вода» - 147,2 тис. грн., ПП «Арізона плюс»- 115,0 тис. грн.). Керівників під­приємств-боржників попереджено про персональну відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати та зобов’язано розробити графіки погашення  заборгованості і дотримуватися їх виконання.

х х х

Про забезпечення протипожежного захисту під час  жнив, про стан технічних засобів системи оповіщення та відновлення роботи електросирен на території району йшлося на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник  голови РДА В.П. Оноша. Розглянуто було також питання про дотримання  вимог чинного законодавства при експлуатації звалищ побутових відходів у районі та  щодо профілактики інфекційних і паразитарних захворювань серед населення.

Членами комісії була заслухана інформація і стосовно підготовки до проведення командно-штабного навчання з органами управ­ління та силами цивільного захисту Харківської територіальної  підсистеми ЦЗ, яке проводитиметься з 28 по 31  липня 2015 р. комісією ДСНС України.

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 156 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: