Головна » 2015 » Липень » 14 » ​З НАДІЄЮ НА ЩЕДРИЙ УРОЖАЙ (№ 57 від 14 липня 2015 року)
17:17
​З НАДІЄЮ НА ЩЕДРИЙ УРОЖАЙ (№ 57 від 14 липня 2015 року)

З НАДІЄЮ НА ЩЕДРИЙ УРОЖАЙ

Цьогорічні жнива, їх проведення на Харківщині стали провідною темою обласного  семінару-наради, організованого облдержадміністрацією, що відбувся тиждень тому в Харківському районі на базі дослідного господарства «Елітне». В семінарі взяли участь представники керівництва області, аграрії з районів, науковці інституту рослинництва імені   В. Юр’єва. Побувала на зібранні й делегація нашого району - перший заступник голови райдержадміністрації В.П. Оноша, начальник управ­ління агропромрозвитку райдержадміністрації М.Д. Редько, генеральний директор ТОВ «Омбілік-Агро» Ю.М. Ладика.

Окреслюючи пріоритети нинішньої  жнивної кампанії, заступник голови обл­держадміністрації М.Л. Беккер наголошував на необхідності насамперед зібрати зерно до регіонального фонду, який реалізує його місцевим  хлібопекарським підприємствам, і таким чином  забезпечити хлібом жителів області. Йшлося про збереження збіжжя, про нові сорти зернових культур, розроблені харківськими науковцями, про використання  на полях саме їх як найбільш пристосованих  до місцевих  умов.

Практично познайомитися із сортами ранніх  зернових, гороху, ячменю місцевої селекції учасники семінару змогли, побувавши на  демонстраційних полях інституту рослинництва.

На знімку: В.П. ОНОША, М.Д. РЕДЬКО, Ю.М. ЛАДИКА.

Фото Є. ЧЕРНИША.

 

Категорія: Сільське господарство | Переглядів: 218 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: