Головна » 2015 » Липень » 7 » ВСЕ З ДОРОГИ ПОЧИНАЄТЬСЯ…(№ 55 від 7 липня 2015 року)
07:10
ВСЕ З ДОРОГИ ПОЧИНАЄТЬСЯ…(№ 55 від 7 липня 2015 року)

ВСЕ З ДОРОГИ ПОЧИНАЄТЬСЯ…

Реформа аграрного комплексу торкнулася не лише  організації сільськогосподарського виробництва, форм власності, а й функціонування інфраструктури села. Не будемо говорити зараз про те, що принесли дані зміни - це тема іншої розмови, і доволі болюча. Та не секрет, що із ліквідацією такого поняття, як базове господарство, у багатьох населених пунктах стало більше проблем з їх життєзабезпеченням. Щоправда, сільгосппідприємство, яке орендує великі земельні  масиви на території ради,  має певні зобов’язання перед територіальною громадою. Всі вони прописані в договорах оренди. Це ніби й добре, та в той же час до певної міри звужує коло питань, з якими люди  можуть звернутися до орендаря.

Звичайно, кожне сільгосппідприємство в чомусь допомагає громаді, але  далеко не завжди це та підтримка, яка так потрібна селу. Та, на щастя, є й винятки в цій ситуації. Яскравий приклад справжньої батьківської турботи сільгосппідприємства про село - діяльність ПСП «Маяк». З часу свого створення це господарство активно долучається до вирішення практично всіх соці­альних проблем села, і насамперед - до створення умов для належного медичного, культурного, торговельного обслуговування його жителів.

Серед проблем, які постійно турбують сільські громади, чи не найактуальнішою є стан доріг. Ось і автошлях від Мельникового в бік Минківки, а також дорога з твердим покриттям по Губщині давно вже стали справжньою смугою перешкод для водіїв. За нинішньої ситуації в Україні чекати державних коштів на їх  ремонт марно. Місцевому бюджету теж не під силу зрушити цю проблему з мертвої точки. Тож хоч яка клопітна і затратна це справа, та генеральний директор ПСП Маяк» депутат районної ради Г.Є. Губський вирішив взятися за неї і силами приватного сільгосп­підприємства привести в належний стан хоча б частину автошляху.

Чимало зусиль і коштів довелося докласти, щоб знайти і закупити необхідні матеріали - асфальт, доменний шлак, щебінь. Цим питанням  зайнявся та оперативно вирішив його виконавчий директор ПСП С.Г. Губський. Завозили матеріали своїм транспортом.  Чіткий контроль за дотриманням технології ремонтних робіт здійснював інженер-будівельник господарства В.Т. Собакар. А  виконували ці роботи працівники  сільгосппідприємства - механізатори, водії, теслярі, робітники току.

 Близько двох тижнів господарство вело ямковий ремонт шляхового полотна протяжністю майже 12 кілометрів. Обі­йшлося це ПСП «Маяк» у сто тисяч гривень, та  генеральний директор вважає, що кошти ці знайшли найкраще застосування - найпроблемнішу частину автошляху приведено в належний стан.

- Все, що  задумали - виконали, - задоволено говорить Григорій Єлисейович, розповідаючи про зроблене. І як депутат районної ради, справжній патріот рідного краю, додає: - Хотів би звернутися й до інших депутатів, до керівників сільгоспоб’єднань, фермерів. Давайте разом візьмемося за ремонт наших доріг, зробимо те, що нам під силу. Щоб і нам, і нашим дітям та внукам жилося хоч трохи комфортніше. Адже все в житті починається з дороги...

В. ЄВТУШЕНКО.

Переглядів: 189 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: