Головна » 2015 » Червень » 27 » ​РОЗПОДІЛ КОШТІВ, СПЛАЧЕНИХ ЗА ГАЗ (№ 52/53 від 27 червня 2015 року)
17:00
​РОЗПОДІЛ КОШТІВ, СПЛАЧЕНИХ ЗА ГАЗ (№ 52/53 від 27 червня 2015 року)

РОЗПОДІЛ КОШТІВ, СПЛАЧЕНИХ ЗА ГАЗ

Ціни на природний газ для всіх категорій споживачів встановлюються державним регулятором - Національною комісією, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

В період з 1 травня по 30 вересня для всіх мешканців Харківщини діє єдина ціна на природний газ - 7,188 грн. за 1 куб. м блакитного палива.

Кожні 7,188 грн., сплачені користувачами послуг з газопостачання за 1 куб. м газу, розподіляються наступним чином:

- власник газу - НАК «Нафтогаз України» отримує 5,04 грн.;

- ДК «Укртрансгаз»  та   інші  компанії  (за  послуги  з транспортування  газу  магістральними газопроводами) отримують 11 коп.;

- ПАТ   «Харківгаз»   (за   послуги   з   постачання   та   транспортування   газу   розподільними мережами) отримує 64 коп.;

- до бюджету (в якості сплати обов’язкових податків та зборів) перераховується 1,4 грн.

Сплачені за газ кошти надходять на спеціальні рахунки, які відкриті ПАТ «Харківгаз» в ХОУ АТ «Ощадбанк». Далі банк за алгоритмом, встановленим НКРЕКП, розподіляє ці кошти між їх вигодонабувачами.

Кошти, які отримує ПАТ «Харківгаз» після розподілу (64 коп. з кожного оплаченого споживачами 1 м куб. природного газу), спрямовуються на встановлення безкоштовних лічильників газу, оплату енергоносіїв, модернізацію газових мереж, придбання необхідних матеріалів та обладнання, виплату заробітної плати працівникам тощо.

Переглядів: 282 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: