Головна » 2015 » Червень » 27 » ​ПРОВЕЛИ У "СОНЕЧКУ" ТОЛОКУ (№ 52/53 від 27 червня 2015 року)
17:00
​ПРОВЕЛИ У "СОНЕЧКУ" ТОЛОКУ (№ 52/53 від 27 червня 2015 року)

ПРОВЕЛИ У "СОНЕЧКУ" ТОЛОКУ

Валківчани, які вранці  минулої суботи проходили повз міський парк “Сонечко”, звернули увагу на гурт людей, об’єднаних спільною справою і парті­йною символікою. Дехто навіть дивувався - мовляв, вибори ще не скоро, а вже така активність.

Що саме відбувалося в парку, розповів керівник секретаріату Валківської районної організації “Блок Петра Порошенка ”Солідарність” – Богдан Варич:

- Зібралися ми зовсім не для партійної агітації, а для того, щоб зусиллями членів  нашої партії зробити для Валок і валківчан добру справу – упорядкувати територію міського  парку “Сонечко”. Захід цей за доброю українською традицією назвали толока, тобто, як зазначається у тлумачному словнику – “одноразова праця гуртом для швидкого виконання великої за обсягом роботи”. Разом ми покосили в парку траву, пофарбували лавочки, прибрали хмиз і сміття.

Проводити такі  толоки в місті і районі  маємо намір  регулярно. Бо хочемо, щоб наша Валківщина завжди була прибраною, чистою, охайною. Робимо  ж ми це не для когось, а самі для себе, тому запрошуємо долучатися до нас усіх бажаючих разом попрацювати, зробити щось корисне для своїх громад.

Принагідно хочу  повідомити, що у Валках, за адресою вул. Грабовського, 3, розпочала  роботу громадська  приймальня партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Це – фактично в центрі міста, навпроти   колишньої меблевої фабрики. Ми завжди  раді допомогти  мешканцям міста і району у вирішенні їх проблем порадою, юридичною консультацією чи конкретною справою. Працює громадська  приймальня партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” у робочі дні (крім суботи та неділі) з 9 до 17 год.

Переглядів: 219 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: