Головна » 2015 » Червень » 27 » ЩЕ РАЗ ПРО ВОДУ І КП (№ 52/53 від 27 червня 2015 року)
17:00
ЩЕ РАЗ ПРО ВОДУ І КП (№ 52/53 від 27 червня 2015 року)

ЩЕ РАЗ ПРО ВОДУ І КП

Шановні члени територіальної громади – користувачі  послугами КП “Вода”, хочу звернутися до вас як голова  робочої групи, створеної для вивчення, розгляду та вирішення проблем комунального підприємства “Вода” Валківської районної ради. Хочу запевнити, що очолювана мною  робоча група приступила до вивчення проблем і стану справ у питаннях водозабезпечення та водовідведення у місцевих територіальних громадах району, реальних умов, у яких ці послуги надаються, та підготовки пропозицій щодо удосконалення і модернізації роботи підприємства. Наша мета – щоб тарифи були економічно обгрунтованими, підприємство працювало прибутково, а не стало банкрутом чи було б  приватизованим.

Компетентно хочу наголосити: ми всі маємо усвідомити необхідність  встановлення  приладів  обліку, як щодо подачі в мережу води підприємством, так і  використання води  усіма споживачами. Без цього, без чіткого обліку виробництва і споживання послуги неможливо здійснити прозорі й адекватні розрахунки тарифів. Оскільки неможливо з’ясувати такі важливі для цього чинники, як втрати води в мережі, кількість  реально поданої, але з різних причин неоплаченої води та інші. А все це суттєво впливає на тарифи і змушує раціонально ставитися до води як її постачальників, так і споживачів. Тому закликаю долучитися до роботи по встановленню лічильників  споживання води не лише спеціалістів КП “Вода”, а й керівників органів місцевого самоврядування тих громад, які користуються послугами підприємства.

Ще одна нагальна потреба – у повному обсязі оплачувати  вартість  спожитої води, тобто чесно і всім. Бо збанкрутіє підприємство - без води залишимося всі. А якщо не зуміємо дати лад КП “Вода”, і воно перейде у чиюсь  приватну власність, то новий власник не буде нікого вмовляти, переконувати, а діятиме  в залежності від обставин і аж ніяк не на збиток собі.

Я добре розумію, що усім нам зараз складно – іде війна, зросли ціни на продукти, ліки, на газ. А тут ще й збільшуються тарифи на водопостачання та водовідведення. Але це – реалії нашого життя, а життя, як відомо, без води неможливе. Тому проблему треба вирішувати, набравшись терпіння, усім гуртом і з надією на краще.

Зуміємо забезпечити стабільну роботу підприємства, реальний облік поданої і спожитої води, навчимося чесно платити за неї, і як наслідок, користуватися економно, тоді  можна буде говорити і про  можливість  перегляду тарифів та  їх зменшення.

А зараз, як голова  робочої групи я закликаю всіх до співпраці, прошу подавати робочій групі слушні  пропозиції щодо поліпшення роботи  підприємства, повідомляти про відомі вам недоліки в його роботі. Давайте разом візьмемося за вирішення проблеми, щоб не залишитися без води і мати на неї прийнятні для всіх ціни.

З повагою –
М. Яременко.

Переглядів: 207 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: