Головна » 2017 » Березень » 28

ДО ОБ'ЄДНАННЯ - ПЕРШИЙ КРОК

Минулої п’ятниці у залі  засі­дань  Будинку рад відбулось  громадське обговорення щодо  ініціювання добровільного  об’є­днання територіальних  громад у Валківську міську об’є­днану  територіальну громаду з  адміністративним центром в м. Валки.
Розпочинаючи  обговорення, Валківський  міський голова Валерій Скрипніченко детально поінформував присутніх  про  законодавчу базу, що  є підставою  і регулює процес створення об’єднаних  територіальних громад (ОТГ). Були наведені також  фінансові розрахунки, які реально підтверджують самодостатність і спроможність  Валківської & ... Читати далі »

Переглядів: 260 | Додав: salal | Дата: 28.03.2017 | Коментарі (0)

УКЛАДАЮЧИ ДОГОВІР,
ОБМІРКУЙТЕ НАСЛІДКИ

На даний час в Україні склалася ситуація, за якої юридична необізнаність призводить до того, що значна кількість осіб похилого віку залишаються без житла, або змушені терпіти нелюдське відношення до себе, побоюючись залишитися без даху над головою. Однією з головних причин таких складних ситуацій є юридична необізнаність, помилкове трактування наслідків укладання договору дарування.
На сьогодні в межах правового поля існує безліч видів договорів, у разі укладання яких здійснюється відчуження нерухомого майна. Однак, кожен з таких договорів має свою правову природу, особливості та правові наслідки укладання, у зв’язку з чим  хотілося б зробити порівняльний аналіз таких договорів.
Під час укладання договору дарування необхі­дно пам’ятати, що згідно цього договору одна сторона передає а ... Читати далі »

Переглядів: 289 | Додав: salal | Дата: 28.03.2017 | Коментарі (0)