Головна » 2017 » Лютий » 18

В АВТОПАРКУ ВАЛКІВСЬКОЇ ЦРЛ З'ЯВИВСЯ КАНАДСЬКИЙ РЕАНОМОБІЛЬ

Реанімобіль перед відправкою з Канади до України переобладнали під місцеві реалії. Головний лікар Валківської районної лікарні Богдан Носатов жартівливо називає нову машину «броньовиком» – за її міць, потужність та добротність. Керівник медзакладу наголошує: основна цінність цього авто – у його спроможності дбайливо перевозити тяжко травмованих або хворих людей навіть в умовах поганих доріг. Адже щотижня з Валківської районної лікарні доводиться доправляти до Харкова 5-6 пацієнтів, які потребують високоспеціалізованої медичної допомоги. 
«Не всі операції на нашому рівні можливо виконати. У таких випадках ми надаємо пацієн ... Читати далі »

Переглядів: 279 | Додав: salal | Дата: 18.02.2017 | Коментарі (0)

"А ЩО СКАЖУТЬ ВАЛКІВЧАНИ"

Публікація «А що скажуть  валківчани?», судячи по відгуках читачів «Сільських новин», викликала неабиякий резонанс. Щоправда, якийсь однобокий. Висловили свою думку ті, котрі переймаються проблемою водопостачання і ладні  й далі миритися з вкрай поганими  дорогами в нашому місті. Хоча в міську раду надходить чимало  звернень і щодо  стану доріг. Тому ця проблема для нас теж є вкрай актуальною.

Безумовно, не  відмовиш у логіці твердження, що правильніше зробити якісні комунікації, а потім ремонтувати дороги. Але хочу звернути увагу на те, що  далеко не на всіх міських вулицях водогін прокладено під дорожнім полотном. Багато де труби знаходяться обабіч доріг, тому, щоб усунути &n ... Читати далі »

Переглядів: 291 | Додав: salal | Дата: 18.02.2017 | Коментарі (0)