Головна » 2017 » Лютий » 14

ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ І ПОДАЧІ ЕЛЕКТРОННИХ ДЕКЛАРАЦІЙ

До мене надходить багато звернень з приводу подачі декларацій (в тому числі і електронних) посадовими і службовими особами органів місцевого самоврядування. З цього приводу вважаю за необ­хідне надати короткі роз’яснення.
Відповідно до положень п.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» його дія поширюється на народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів.
У статті 45 вказаного закону, встановлюється, що особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або ... Читати далі »

Переглядів: 653 | Додав: salal | Дата: 14.02.2017 | Коментарі (0)

ВІРНІСТЬ БРАТСТВУ БОЙОВОМУ БЕРЕЖІТЬ

У різні роки в складі Обмеженого контингенту  радянських військ в Афганістані служило чимало  наших  земляків. Тільки  в Старому Мерчику на даний час проживає  12 воїнів-інтернаціоналістів. І хоч усім їм довелося пройти горнило однієї війни, та в кожного  залишилися свої  спогади про неї, свій біль.

Для Володимира Путятіна дорога на війну почалася з прикордонної служби. Служити довелося на Памірі, на високогірній заставі. Там набув солдатського досвіду. А потім у складі мотоманевреної  групи був направлений в Афганістан. Головне їх завдання полягало в  зачищенні території від   банд душманів, які дислокувалися, як правило, у важкодоступних місцях - в ущелинах, у високогірних  кишлаках. Ось там особ ... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: salal | Дата: 14.02.2017 | Коментарі (0)