Головна » 2017 » Січень » 28

З ЛЮДЬМИ І ДЛЯ ЛЮДЕЙ

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗВІТ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ВАЛКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЯЦИНИ ЮРІЯ ДМИТРОВИЧА

Швидко промайнув 2016 рік, як і динамічно сплинув перший річний термін виконання депутатських повноважень  новообраними депутатами місцевих, районної рад. Відповідно до чинного законодавства України, зокрема вимог статті 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутати зобов’язані періодично, але не рідше одного разу на рік, звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу.
Чітко розуміючи це, наважився прозвітувати саме у такий спосіб  на шпальтах популярної і д ... Читати далі »

Переглядів: 420 | Додав: salal | Дата: 28.01.2017 | Коментарі (0)

ОСНОВНІ ПРОГРАМИ - СОЦІАЛЬНІ

Рік, що минув, для Сніжківської сільської  ради  був вдалим у плані акумуляції бюджетних коштів. Власних  надхaоджень одержано  1 млн. 626 тис.  грн., що склало  166 відсотків до запланованого. Основні бюджетоутворюючі статті в нас - єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, плата за землю (орендна та земельний податок),  єдиний податок з фізичних осіб (підприємців). 

Згідно з чинним законодавством ставки єдиного  податку  з сільгосп­товаровиробників минулого  року було збільшено, що  дало нам  змогу  виконати намічений показник з даних надходжень на 233 відсотки. Найвагоміший внесок зробили, зокрема, платники цього податку ТОВ «Агротоп», ПСП ... Читати далі »

Переглядів: 285 | Додав: salal | Дата: 28.01.2017 | Коментарі (0)

ОДНА НА ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ

Бурхливе сьогодення спонукає нас переосмислювати, по-новому сприймати чимало  історичних подій. Проголошений у 1919 році на Софіївській площі Києва Акт Злуки Української  та Західноукраїнської народних республік у наші дні, коли постала реальна загроза соборності і незалежності України, набув особливого значення. А встановлений Указом Президента День Соборності став  не просто святковою датою, а дійсно символом єдності усіх українців.
Чимало валківчан зібралося на Центральній площі міста, щоб разом відзначити 98 річницю проголошення Акту Злуки. Усіх їх привітали піснею учасники самодіяльного  хору «Дзвінкоголосі слобожани». Родзинкою свята з символічною назвою &la ... Читати далі »

Переглядів: 301 | Додав: salal | Дата: 28.01.2017 | Коментарі (0)