Головна » 2016 » Грудень » 21

УСІ ПРОЕКТИ РЕАЛІЗУВАЛИ,  
ТЕПЕР ПОРА ГОТУВАТИ НОВІ

У цьогорічному обласному конкурсі міні-проектів розвитку місцевих територіальних громад «Разом в майбутнє» із 35 поданих  від нашого  району проектів конкурсний відбір витримали  17.  І минулої середи відбулось відкриття та урочисте вручення сертифікатів, що засвідчили реалізацію останніх двох міні-проектів.
Обидва ці проекти  були подані ініціативними  групами валківчан, як і ще сім проектів від громади міста, реалізація яких була завершена раніше.
Доволі обширним був міні-проект «П’ять  майбутніх  енергоефективних будинків», адже передбачав він ... Читати далі »

Переглядів: 249 | Додав: salal | Дата: 21.12.2016 | Коментарі (0)

У рамках обласних заходів з нагоди Дня місцевого  самоврядування на урочистий прийом до голови Харкі­вської обласної  ради Сергія Чернова та голови  Харківської обл­держ­адміністрації Юлії Світличної була запрошена і делегація валківчан, котрі отримали відзнаки до свята.  
Як уже повідомлялося в попередньому номері «СН», призерами обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого  самоврядування» стали Заліна Хворост та Ольга Молодцова. А ще серед  валківчан, відзначених до  свята  народовладдя - Валківський міський  голова Валерій Скрипні­ченко, нагороджений грамотою Харківської  обласної ради та нагрудним знаком - за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток регіону. Грамоту ... Читати далі »

Переглядів: 210 | Додав: salal | Дата: 21.12.2016 | Коментарі (0)