Головна » 2016 » Листопад » 15

РЕАЛІСТИЧНІ ІСТОРІЇ ПРО САМЕ ЖИТТЯ

У харківській книгарні «Є» пройшла презентація книжки «Неболови» української письменниці та волонтерки, нашої землячки Юлії Ілюхи.
Присутні з інтересом слухали розповідь письменниці про початок її творчого шляху, який стартував з журналістики. «Коли я працювала на телебаченні, то ми кожного року робили сюжети про літературний конкурс імені Масельського, – розповіла Юлія. – Мені також захотілося щось написати. Спершу я туди надіслала свої вірші. Їх не оцінили. Потім вирішила написати прозу. Моє перше оповідання перемогло. І я почала писати далі...».
До «Неболовів» увійшли реалістичні новели про звичайних, реальних людей. ... Читати далі »

Переглядів: 271 | Додав: salal | Дата: 15.11.2016 | Коментарі (0)

ДЛЯ БЕЗПЕКИ НАСЕЛЕННЯ ОБЛАСТІ

Юлія Світлична провела координаційну нараду з керівництвом силових структур регіону. У ході наради голова ХОДА дала доручення керівникам управління Служби безпеки України та Головного управління Національної поліції в Харківській області.
У першу чергу йшлося про необхідність прийняття всіх необхідних комплексних та скоординованих заходів задля гарантування безпеки населення.
Аналіз поточної інформації, яку отримують правоохоронці, свідчить про намагання окремих безвідповідальних осіб вдатися в листопаді до провокаційних дій.
«Забезпечення порядку на вулицях міста та області й гарантування безпеки населення – це персональна відповідальність силових структур, - відзн ... Читати далі »

Переглядів: 163 | Додав: salal | Дата: 15.11.2016 | Коментарі (0)