Головна » 2016 » Жовтень » 04

ОЛЕКСАНДР БІЛОВОЛ
ПРО УКРАЇНСЬКИХ ПАРАЛІМПІЙЦІВ,
ДЕРЖБЮДЖЕТ-2017
ТА ДЕРЖАВНИЦЬКУ ПОЗИЦІЮ 

В Україні триває бюджетний процес, і питання формування Державного бюджету на 2017 рік сьогодні турбує усіх українців. Адже людям необхідно розуміти, як вони житимуть наступного року і що зможуть собі дозволити. «Чи зможуть українці платити за новими тарифами за комунальні послуги, коли розпочнеться опалювальний сезон?», «Чи будуть проіндексовані їх заробітна плата і пенсія?», «Чи будуть ліки у лікарнях?» «Чи зможуть їх діти ходити до школи?» Усі ці болючі й хвилюючі для кожного пересічного громадянина запитання озвучив з парламентської трибуни народний депутат Украї ... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: salal | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)

УСІ ЩЕДРОТИ СЛОБОЖАНСЬКОЇ ЗЕМЛІ

Недарма осінь називають щедрою, бо тішить вона розмаїттям овочів і фруктів, вабить ароматом короваю з зерна нового  врожаю, п’янить духмяними  медами... 
Усі ці щедроти сповна були представлені на Великому Слобожанському  ярмарку. Цей грандіозний захід проводиться на Харківщині 14-й рік поспіль, неодмінно збираючи як  рекордну кількість торгових  підприємств нашого краю, так і бажаючих придбати продукцію безпосередньо у виробника, а значить, за цінами, нижчими ніж  у торговельній мережі.
От і цього року участь  у Великому Слобожанському взяли близько 360 торгових підприємств з усіх районів  та міст області, а асортимент продукції н ... Читати далі »

Переглядів: 229 | Додав: salal | Дата: 04.10.2016 | Коментарі (0)