Головна » 2016 » Березень » 19

КАЗНАЧЕЙСТВО - НАДІЙНА ОСНОВА
І ОПОРА ДЕРЖАВИ МІЦНА

Це - слова гімну Держказначейства, служби, яка днями  відзначила 20 річницю від дня її створення у нашому районі. Два десятиліття, що минули, стали для управління Державної казначейської  служби України у Валківському районі роками  становлення, постійного  удосконалення роботи і розширення сфери діяльності й послуг. На сьогодні воно є  територіальним органом Державної Казначейської служби України, юридичною  особою публічного  права, має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки, рахунки в установах Казначейства та банках. Наразі управлінням обслуговується 61 кліє ... Читати далі »

Переглядів: 267 | Додав: salal | Дата: 19.03.2016 | Коментарі (0)

РОБОТА, ЩО НЕ ЗНАЄ СВЯТ

Не применшуючи ні в якому разі значення для нашого побуту інших  підприємств комунальної сфери, першість  за   своєю важливістю буде логічно  віддати  саме КП «Вода». Адже без водопостачання і водовідведення, а значить, і праці людей, до цього  причетних, нам не обійтися жодного дня. Коли ж із якихось причин, як правило, аварійних, споживачі тимчасово цих   побутових благ позбавляються, багато  хто  звично лає водопровідників, не замислюючись при цьому, якими зусиллями і в яких  умовах вони забезпечують щоденну роботу водогону і каналізаційних мереж, що більше 40 років не знали капітального  ремонту.
Зар ... Читати далі »

Переглядів: 250 | Додав: salal | Дата: 19.03.2016 | Коментарі (0)

З КВІТНЯ ГАЗ ПО ДЕСЯТЬ

Редакція «Сільських новин», як і інші  засоби масової інформації, регулярно отримує повідомлення від регіональної  газової компанії «Харківгаз». Черговий такий  прес-реліз після його прочитання викликав просто шок у всього колективу. Бо йдеться в ньому  про те, що в разі, якщо  до 1 квітня  Кабінет міністрів не прийме постанову про другий етап підвищення цін на газ по меморандуму з МВФ (Міжнародний валютний фонд), ціна на природний газ для населення буде автоматично збільшена до риночного рівня, який досягне порядка... 10 гривень за 1 кубічний  метр.
На даний час, як зазначається, ціни на газ для населення регулюються постановою Кабміну №758 від 1 жовтня 2015 р. про покладення «спеціальних  зобов’язань» на НАК «Нафтогаз України» по забезпе ... Читати далі »

Переглядів: 253 | Додав: salal | Дата: 19.03.2016 | Коментарі (0)