Головна » 2015 » Червень » 09

У ДАРУНОК - СВЯТО

Усі ми в дитинстві, чекаючи того чи іншого свята, звичайно ж мріяли про подарунки. Добра традиція робити їх дітворі живе й сьогодні. І підтримують її не тільки батьки. Трапляється, що  тато  й мама не в змозі подарувати сину чи доньці омріяну річ, поїздку чи щось інше, давно бажане. А буває й так, що дитині ні від кого чекати подарунків, бо вона залишилася без батьківського піклування. Саме в таких ситуаціях підтримують наших маленьких земляків люди доброї, щедрої  душі - благодійники. 
Ось і з нагоди Мі ... Читати далі »

Переглядів: 227 | Додав: salal | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

БУДНІ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ

ХХХ
Згідно з графіком голова райдержадміністрації В.І. Войтенко проводить особистий прийом громадян кожного першого та третього вівторка. Під час останнього такого прийому до Віктора Івановича  зі своїми клопотами звернулися п’ятеро громадян.  Два звернення стосувалися призначення субсидій та виплати аліментів. Ще одне - щодо сприяння в  отриманні допомоги на лікування тяжко хворої дитини. Порушувалися також питання роботи Валківської ЦРЛ, зокрема, якості обслуговування хворих та робочої дисципліни медиків, а також проблеми розвитку в районі спорту. По усіх зверненнях надані роз’яснення, а ті, що потребують вирішення, взяті на контроль.
ХХХ
Голова райдержадміністрації В.І. Войтенко взяв участь у роботі  міжвідомчої наради керівників правоохоронних органів, виконавчої влади та  місцево ... Читати далі »

Переглядів: 207 | Додав: salal | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

ВЕСНА ДОЩАМИ ЗАКІНЧИЛАСЬ

У травні до нас прийшло справжнє літо. Стійка погода сприяла завершенню робіт весняного комплексу в оптимальні строки.  А от опадів, таких потрібних для подальшого росту і розвитку посівів, район одержав недостатньо. Так, впродовж місяця їх випало загалом близько 40 міліметрів  за норми для травня 50 міліметрів. У останні  дні весни в районі теж пройшли дощі різної інтенсивності - в середньому від  6 до 33 міліметрів.
Та принаймні обійшлося в травні без стихійних явищ - сильних злив, градобоїв, які могли б завдати шкоди полям. Червень же синоптики за попередніми прогнозами обіцяють неспокійний - з грозами, шквалами, градом. Отож треба бути й до такого готовими.
За підсумками весняної посівної  кампанії наш район - третій в області  за площею ярих зернових. План сівби ярих культур ми повністю ви ... Читати далі »

Переглядів: 232 | Додав: salal | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

ЗМІНИ ДО ФОРМИ 4

26.05.2015р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи».
Закон передбачає продовження на чотири місяці строків подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичними особами, які були зареєстровані до 25 листопада 2014 року, що забезпечить можливість виконання вимог Закону всіма зареєстрованими юридичними особами.
Закон також передбачає звільнення від обов’язку подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) релігійних організацій, державних та комунальних підприємств, юридичних осіб, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками (членами).
У травні було вн ... Читати далі »

Переглядів: 214 | Додав: salal | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

НАРКОТИКИ ЗБЕРІГАВ У ГАРАЖІ

Схованку для наркотичних речовин  влаштував у своєму гаражі 39-річний мешканець Валок, який раніше вже був засуджений за скоєний злочин.
Дільничні інспектори міліції Валківського райвідділу ГУ МВС України в області разом із членами громадського формування розкрили схованку та вилучили пляшки з напівпрозорою рідиною коричневого кольору, а також речовину рослинного походження, зовні схожу на висушені коноплі. Власника гаража затримано, вилучені речовини направлено на експертизу.
Як пояснив  затриманий громадянин, дані наркотичні речовини він зберігав з метою вживання.
Слідчими відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України. За свою  пристрасть до наркотиків чоловік може отримати покарання у вигляді позбавлення волі терміном до трьох  років.

 

... Читати далі »
Переглядів: 250 | Додав: salal | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

НЕ ДАЙТЕ ШАНСУ ШАХРАЯМ

Останнім часом значно почастішали різного роду шахрайські дії, жертвами яких стають довірливі громадяни. Лише з початку нинішнього року від дій злочинців, що скоїли правопорушення, які відповідно до ст. 190 Кримінального кодексу України трактуються як шахрайство, тобто заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою, постраждало 12 мешканців нашого району. І це тільки ті  злочини, про які громадяни повідомили до міліції.

 

Одним із найпоширеніших на сьогодні таких видів злочинів є телефонні дзвінки, особливо вночі. Шахраї, назвавшись працівниками міліції, повідомляють отетерілому від несподіванки і ще сонному власнику телефона, що хтось із його близьких родичів затриманий за с ... Читати далі »

Переглядів: 250 | Додав: salal | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

ОСНОВНІ НАДХОДЖЕННЯ
ВІД СПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ

З метою зміцнення місцевих бюджетів Законом України № 71 від 28.12.2014 р.  плату за землю  віднесено до місцевих податків і зборів (у складі податку на майно). Саме тому  питання ефективного використання земель, адміністрування земельного податку та орендної плати  постійно перебувають на контролі районної влади та податкової служби. Розглядалося воно і на   черговій апаратній нараді в райдержадміністрації. Детально проаналізувала ситуацію в даному питанні начальник Валківського  відділення Нововодолазької ОДПІ Н.І. Габєлкова. Ось що вона розповіла:

 - На даний час самостійно обчислили земельний податок і надали податкові декларації 117 платників-юридичних осіб, 34 фізичних особи-підприємці та 8572 громадян ... Читати далі »

Переглядів: 606 | Додав: salal | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

ЗА СПОКІЙ І ПОРЯДОК

Близько десяти формувань з охорони правопорядку діють у населених  пунктах району. Слідкуючи разом з міліцією за громадським порядком на масових заходах та патрулюючи територію в нічний час, вони надають правоохоронцям дієву допомогу в збереженні спокою і безпеки населення.
Найбільш активні щодо цього - громадське формування «Захист м. Валки» (голова  Г.Г. Калюжний) та громадське формування з охорони громадського порядку смт. Ков’яги (голова О.М. Офій). І саме членів цих формувань нещодавно від ... Читати далі »

Переглядів: 270 | Додав: salal | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

І НОТАРІУС, І ДЕРЖРЕЄСТРАТОР

25 березня 2015 року набрав чинності Закон України від 05 березня 2015 року № 247-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення». Вказаним Законом уповноважено нотаріусів здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно у порядку та випадках, встановлених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Водночас нотаріусу надано можливість проводити державну реєстрацію:
речових прав, похідних від права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, незалежно від нотаріального посвідчення договору, на підставі якого виникає таке право;
права власності на земельну ділянку сільсько ... Читати далі »

Переглядів: 217 | Додав: salal | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

ПІВВІКУ - В ЗЛАГОДІ Й ЛЮБОВІ

Зовсім недавно, на початку травня, вся велика, дружна родина Слив’яків щиро вітала Івана Федоровича і Марію Михайлівну  із 55-ю річницею подружнього життя. А нині в них на порозі – ще одна пам’ятна дата: саме в червні минає піввіку відтоді, як їх сім’я оселилася в Сидоренковому. Бо хоч народилися і виросли вони в Західній Україні, та доля назавжди пов’язала їх із цим селом, його людьми. І нині вони з повним правом називають Сидоренкове своєю другою малою батьківщиною.
Народився ... Читати далі »

Переглядів: 295 | Додав: salal | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

ПРОСТИХ ШЛЯХІВ НЕМАЄ У ТУРИСТІВ

Вихованці гуртків районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді регулярно беруть участь у районних і обласних змаганнях з пішохідного, велосипедного туризму та спортивного орієнтування, демонструючи високий рівень підготовки, володіння відповідними навичками та великий інтерес до занять різними  видами туризму. От і нещодавно, в травні, наші гуртківці побували на таких представницьких  змаганнях з велосипедного туризму на Кубок України серед юнаків та юніорів.
Змагання  п ... Читати далі »

Переглядів: 244 | Додав: salal | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)

ШТАНГА "ВАЖЧАЄ"

Протягом двох днів, 28-29 травня, в спорткомплексі ХПІ проходив  відкритий чемпіонат області з важкої атлетики. Термін його проведення співпав із закінченням навчального року і святом  останнього дзвоника, отож був дуже незручним для наших юних важкоатлетів. Нагадаю, що валківська команда повністю складається з учнів. Участь у змаганнях  змогли взяти лише чотири наших спортсмени, тому претендувати на високе місце в командному заліку ми, звичайно ж, не могли.
А ось в особистій  першості є у нас і призери, і переможці. Перше, друге і третє місця у своїх вікових категоріях  вибороли відповідно Каріна Москвіна, Анна Макарова та Максим Москвін. Всі вони нагороджені медалями та дипломами. Приємно, що Каріна, Анна і  Максим на чемпіонаті значно поліпшили свої попередні досягнення, їх штанга відчутно &ldquo ... Читати далі »

Переглядів: 230 | Додав: salal | Дата: 09.06.2015 | Коментарі (0)