Головна » 2015 » Травень » 12

БЮДЖЕТ: ДИНАМІКА ПОЗИТИВНА

 2015 році набрали чинності масштабні  зміни в податковому законодавстві, які місцями до невпізнаності змінили його. Основним завданням цих змін  було підвищення фінансової спроможності місцевих рад. І як свідчать підсумки роботи за перший квартал, у питаннях виконання районного бюджету та бюджетів, затверджених органами місцевого самоврядування, відбулися позитивні зміни.
Так, виконання бюджету Валківського району з власних та закріплених доходів за перший квартал 2015 року склало 132,6 відсотка. При запланованих надходженнях 5 млн. 491,3 тис. грн. до доходної частини надійшло 7 млн.  281,7 тис. грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 914,3 тис. грн. Основним джерелом наповнення доходної частини бюджету району є податок з доходів фізичних осіб, який в структурі загальних надходжень становить 53 відсотки. Виконання розрахунк ... Читати далі »

Переглядів: 255 | Додав: salal | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)

В БОЮ І ТРУДІ - НА ПЕРЕДОВІЙ

Події Великої Вітчизняної житель Старого Мерчика, а колись киянин Борис Денисович Вощенкін пам’ятає так, наче відбувалось все те зовсім недавно, і може розповісти з подробицями, які бачив особисто. Пам’ятає дві визначальні для визволення України  битви – за Київ і Корсунь-Шевченківську, учасником яких був, пам’ятає звільнений, ще в руїнах Харків, пам’ятає, як з цехів ще не відбудованого повністю  тракторного заводу виходили перші повоєнні машини. Відчуває ветеран, що й сам уже став частинкою історії, яку змінити неможливо.
Довоєнне дитинство Бориса Денисовича минуло в Києві на Подолі. Влітку 1941-го він перейшов на третій курс судноплавного технікуму. Вже бачив себе механіком, а то й капітаном пароплава на Дніпрі. Та перші бомби, що впали на Ки ... Читати далі »

Переглядів: 190 | Додав: salal | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)

ШКІДНИКИ ВИХОДЯТЬ НА ПОЛЯ

Цього року зима видалася помірно холодною, тож ніщо не заважало більшості шкідників перезимувати нормально. А це значить, що з настанням стійкого тепла вся  ця зголодніла за зиму дрібнота  накинеться на посіви і сходи польових  культур. І хоча весна вділила ще не так багато теплих днів, їх вистачило для того, щоб шкідники прокинулися, почали розселення і харчування на  сільгоспугіддях.
Так, з підвищенням денної  температури почався виліт  шкідників з місць зимівлі і поширення їх на озимині, в першу чергу клопа-черепашки, п’явиці. А хлібні   смугасті блішки вже почали свою  шкодочинність на посівах. З появою сходів ярих зернових всі ці блішки і клопи, не  гаючись, візьмуться й за них.  І першим потрапить під їх удар ячмінь. Отож саме ці культури агрослужбам господарств слід тримати в полі  особливої уваги.
Не об ... Читати далі »

Переглядів: 222 | Додав: salal | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)

ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО

Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (ст. 12) передбачене право учасників АТО на першочергове отримання земельних ділянок для  індивідуального будівництва, садівництва та городництва. Крім того, як наголошується в окремому дорученні голови Держземагентства України від 01.07. 2014 р.,  головні управління Держземагентства в областях мають сприяти даній категорії військовослужбовців у приватизації земельних ділянок у межах норм безоплатної приватизації для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального дачного будівництва, для ведення   особистого селянського господарства та ведення  садівництва.

Нагадаю, що норми безоплатної приватизації передбачені статтею 121 Земельного  кодексу України. Для будівництва та обслуговуванн ... Читати далі »

Переглядів: 212 | Додав: salal | Дата: 12.05.2015 | Коментарі (0)