Головна » 2015 » Квітень » 30

Названий на честь першотравня

Для нас, жителів Баранового і насамперед ветеранів-аграріїв,  Першотравень - не лише День солідарності трудящих, як він  завжди значився в календарі, а ще й, так би мовити, іменини місцевого колгоспу. І відзначали ми їх  дружною працею вдень, адже  цієї пори зазвичай у розпалі польові роботи, та   народними гуляннями увечері.

Колгосп імені 1 Травня був у Барановому завжди, від початку організації колективних господарств у районі. Змінювалися керівники, з часом - форми господарювання. Але назва  залишалася незмінною.
Перший колгосп з такою назвою з’явився на території Баранівської сільради 1929 року. Його контора стояла в мальовничому місці над ставом, де колись був маєток пана Волика. Господарство об’єднувало хутори Коверівку, Рогівку, Мізяки, Сіренки. І першим його головою став Олексій Васильович Мізяк.
Через рік після створен ... Читати далі »

Переглядів: 329 | Додав: salal | Дата: 30.04.2015 | Коментарі (0)

Заяву й декларацію заповнюємо правильно

Згідно з постановою  Кабінету міністрів України від 28.02.2015 р. №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій» для призначення субсидії громадянин повинен подати до  управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації тільки два документи - заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які  звернулися за її призначеннями. Бланки заяв та декларацій користувачі  комунальних послуг уже отримали. Їх можна також самостійно роздрукувати з сайту Мінсоцполітики, користуючись мережею Інтернет.
Мешканці району вже почали надсилати і приносити заповнені заяви та декларації. Та тільки, здається, не всі усвідомлюють, що пишуть не твір на довільну тему, а заповнюють документ,  тому й вписують, наприклад, у графу щодо навчального закладу, де здобуває освіту дитина, замість наз ... Читати далі »

Переглядів: 528 | Додав: salal | Дата: 30.04.2015 | Коментарі (0)

Анонс на наступний тиждень

(з 2 по 10 травня 2015 року)

2 травня, о 16 год., в рамках чемпіонату Харківської області з футболу на стадіоні «Колос» м. Валки відбудеться турнір команд «Маяк» (Валки) та ФК (Зміїв), у цей же час на стадіоні с. Високопілля зустрінуться місцева футбольна команда «Авангард» та «Енергетик» (Солоницівка).
3 травня, о 10 год.,  на стадіоні с. Сніжків - Кубок відкриття футбольного сезону у Валківському районі.
7 травня, о 14 год., в РНД «Іскра» - святковий концерт до 70-річчя Великої Перемоги за участю Народного артиста України Олега Дзюби.
8 травня, о 10 год. - скорботна хода, покладання квітів на Меморіалі Слави, поминальна панахида у Свято-Преображенському храмі м.  Валок.
9 травня, о 10 год.  - святко ... Читати далі »

Переглядів: 330 | Додав: salal | Дата: 30.04.2015 | Коментарі (0)