Головна » 2017 » Жовтень » 10 » 14 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ (№ 81 від 10 жовтня 2017 року)
17:00
14 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ (№ 81 від 10 жовтня 2017 року)

14 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

В останні роки, коли виникла загроза цілісності і суверенітету України, суттєво розширилась, набула особливого значення і діяльність військових комісаріатів, на які покладено  чимало  важливих функцій по забезпеченню обороноздатності нашої  держави, а значить, і її захисту. Це добре усвідомлюють і працівники Валківського  райвійськкомату. Тим більше, що шестеро з них, у тому числі й військовий комісар підполковник О.А. Сіренко, мають статус учасників бойових дій, пройшовши бойовий гарт у зоні  проведення  антитерористичної  операції.
Із числа цієї шістки - і заступник  військового  комісара Володимир Валентинович Обихвост. Здобутий військовий досвід неабияк  допомагає йому в  організації, налагодженні роботи, проведенні занять з підрозділами територіальної  оборони району та розробці необхідної для цього документації.
У старшого лейтенанта Павла Сергійовича Полтавського  теж  відповідальний напрямок роботи - облік і бронювання військовозобов’язаних та перевірка стану ведення їх обліку на підприємствах і установах району.
Як під час військових дій, так  і в мирному житті поруч із чоловіками завжди представниці прекрасної  статі. Змінивши цивільні наряди і високі підбори на військові однострої, проходять  службу чарівні дівчата й у Валківськомку РВК. Одна із них - старший солдат Анна Анатоліївна  Лазаренко, якій  доручено чималий обсяг роботи з ведення документації, а також підготовки і  систематизації даних для внесення до бази Єдиного  реєстру військовозобов’язаних.

 

На знімку: П.С. Полтавський, В.В. Обихвост та А.А. Лазаренко.
Фото І. Терещенко.

 

Переглядів: 893 | Додав: teacherofvlm | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: