Головна » 2015 » Грудень » 17 » ЩОБ СВІТЛІШЕ НАМ ЖИЛОСЯ (№ 103 від 15 грудня 2015 року)
13:39
ЩОБ СВІТЛІШЕ НАМ ЖИЛОСЯ (№ 103 від 15 грудня 2015 року)

ЩОБ СВІТЛІШЕ НАМ ЖИЛОСЯ

Серед питань, що  розглядалися на спільному засіданні колегії райдержадміністрації та адміністративно-господарського активу району, було й виконання Програми відновлення та обладнання освітлення населених пунктів району на 2011-2015 роки. Інформацію  щодо цього озвучив перший заступник голови райдержадміністрації В.П. Оноша.

Програма освітлення населених пунктів, затверджена районною радою в квітні 2011 року, передбачає відновлення раніше побудованих  та будівництво нових освітлювальних мереж. Особлива увага звертається на освітлення вулично-шляхової мережі в сільських населених пунктах, аварійно-небезпечних ділянок доріг, пішохідних переходів, території соціально значимих об’єктів. При цьому мають впроваджуватися системи економічних установок для раціонального використання електроенергії та зменшення витрат на її оплату.
На виконання означеної Програми в місцевих бюджетах передбачено кошти на придбання матеріалів та обладнання для відновлення освітлення, перевірено стан електромереж для підключення ліхтарів, визначено вулиці для освітлення та потрібну для цього кількість ліхтарів.
У поточному році протяжність мереж зовніш­нього освітлення населених пунктів зросла майже на  20 кілометрів і за протяжністю перевищила 230 кілометрів. Встановлено 215  світлоточок. Загальна їх кількість становить майже 1800 одиниць.  Також встановлено загалом 60 приладів обліку електроенергії, що споживається системами зовнішнього освітлення населених  пунктів.
Витрати на електрику, використану на зовнішнє освітлення, склали 191,6 тисячі гривень, а електроенергії всього спожито близько 280 кіловат-годин. На відновлення та обладнання освітлення населених пунктів протягом поточного року витрачено 341 тисячу гривень.
У 2015 році відновлене освітлення на всіх  вулицях Валок, крім вулиці Горького. В Ков’ягах освітлення відновили на вулицях Постишева, Суворова, Риночній, Ковпака, Кузнечній, Маяковського, Шевченка, Косіора, Короленка, частині вулиці Леніна, на в’їзді Суворова, тупиках Запрудному, Маяковського, Шкільному, площі Гур’єва.
На території Баранівської сільради відновлене освітлення на вулицях Шкільній, Молодіжній, Садовій, Спор­тивній, провулках Садовому, Молодіжному, Шкіль­ному.
Сніжківська сільрада замовила виготовлення технічної документації для відновлення освітлення на вулицях Молодіжній, Миру, Д. Нерівного.
Значний обсяг робіт із відновлення та обладнання освітлення виконаний на території Старомерчицької  селищної, Високопільської, Минківської, Огульцівської, Олександрівської, Сидоренківської, Шарівської сільських рад. Відновлене освітлення відповідно до Програми у Благодатненській та Черемушнянській  сільських радах. Не виконано рекомендації щодо відновлення та обладнання освітлення населених пунктів Костівською і Перекіпською сільрадами.
До кінця року ще освоюватимуться кошти, передбачені на відновлення та обладнання освітлення в населених пунктах ра­йону. Продовжуватимуться ці роботи і з початку наступного  року.
 

Кор. «СН».

Категорія: Влада, політика, суспільство | Переглядів: 183 | Додав: salal | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: